Advert

Ekonomik baskı projelerimizi etkilemeyecek

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ekonomik baskı projelerimizi etkilemeyecek
Ekonomik baskı projelerimizi etkilemeyecek İzzet TUMAY
Bu içerik 297 kez okundu.

AK Parti Milletvekili Ağar, Ekonomi ve Maliye Bakanı Albayrak’ı ziyaret etti:

Ekonomik baskı projelerimizi etkilemeyecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı ziyaret etti.

Milletvekili Tolga Ağar, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Türkiye ve Elazığ'daki ekonomik gidişat ve yapılan çalışmalar üzerine görüştü.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Ağar, "Ülkemizdeki ekonomik göstergeler ve yürütülen iyileştirme çalışmaları üzerine Sayın Bakanımızla bir süre görüştük. İnşallah millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde ve hükümetimizin planladığı çalışmalarla, ülkemizin her anlamda sağlam bir mukavemete sahip olduğunu tüm dünyaya anlatacağız” dedi.

Görüşmede ayrıca, Hong Kong - Türkiye İşadamları Topluluğu'nun çalışmaları hakkında Bakan Albayrak'ı bilgilendirdiğini belirten Milletvekili Ağar, Çin ve Türkiye'deki iş adamlarının her iki ülkede önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini, bu ekonomik işbirliğini arttırarak devam ettireceklerini kaydetti.

Bakan Albayrak'a Elazığ'da hayata geçirmeyi planladıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdiğini de aktaran Ağar, "Sayın Bakanımıza Elazığ'da ekonomi ve sanayi alanında yapılabilecek projelerle ilgili bilgiler sunduk. Projelerimiz hazır. Bunu seçim döneminde Elazığlı hemşerilerimize anlatmıştık. Bu projelerimizi bütün ekonomik baskılara rağmen gerçekleştireceğiz. Bunu milletimizle, güçlü irademizle gerçekleştireceğimize inanıyoruz." dedi. (Haber Merkezi)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
SALEP SOĞANI TOPLAYANLARA 240 BİN TL CEZA KESİLDİ
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA
TFF GENEL KURULU 1 HAZİRAN'DA