Advert

Arslan’ın ziyareti mobilyacıları mutlu etti

Arslan’ın ziyareti mobilyacıları mutlu etti
Arslan’ın ziyareti mobilyacıları mutlu etti İzzet TUMAY
Bu içerik 240 kez okundu.

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, sektör temsilcileriyle birlikte mobilyacıları ziyaret etti. Elazığ TSO Başkanı Arslan ve sektör temsilcilerinin kendilerini ziyaretlerinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren esnaflar, sorun ve beklentilerini dile getirme imkanı buldukları için teşekkür ettiler.

Üye ve esnaf ziyaretlerine devam eden Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın son durağı mobilyacılar oldu. ETSO Başkanı Arslan, sektör temsilcileri ile birlikte mobilya satış mağazalarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Sektörlerinde yaşanan sorunlar ve sektörlerinin ihtiyaçları ile ilgili olarak bilgiler veren işletme temsilcileri, Asilhan Arslan ve beraberindeki heyete ilgilerinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Arslan’a teşekkür ettiler.

'ESNAFLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ'

Sektör temsilcileri ile birlikte gerçekleştirdikleri istişare ziyaretleri sonrasında değerlendirmelerde bulunan ETSO Başkanı Arslan, “İlimiz ekonomisine çok ciddi katkılar sunan mobilyacı esnaflarımızla bir araya geldik. Mobilyacı esnaflarımız ile sektörel sorunları ve talepleriyle ilgili olarak istişarelerde bulunduk.  Mobilya sektöründe neler yapabileceğimiz hususunda değerlendirmelerde bulunduk. Önümüzdeki günlerde hem mobilya sektörünün hem de diğer sektörlerimizin ticaret hacimlerini daha da geliştirme adına elimizden geleni yapma noktasında bu ziyaretleri önemsiyoruz. Mobilya sektöründe Elazığ bölgede belki de en önde gelen illerin başında geliyor. Gerek imalat ve gerekse bilinen markaların bölge temsilciliklerinin ilimizde olması Elazığ’ı mobilya sektöründe bir adım öne çıkarıyor. Bu sektörün çok daha kurumsal bir altyapıya kavuşması noktasında çalışmalarımız ve girişilmelerimiz devam ediyor. Bu vesileyle ciddi bir emek ortaya koyarak ilimize hizmet eden mobilyacılarımıza ve tüm esnaflarımıza bol kazançlar diliyorum. Esnaf ziyaretlerimizi önümüzdeki günler daha da artırarak devam ettireceğiz. Oda olarak sürekli bir şekilde esnaflarımızın ve sanayicilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ'DA 2 ARACI KUNDAKLAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
ELAZIĞ'DA 2 ARACI KUNDAKLAYAN ŞÜPHELİ YAKALANDI
Elazığspor kongresi 1 Mart'ta
Elazığspor kongresi 1 Mart'ta