Advert

Kışla Camisi'nde kapsamlı temizlik

Kışla Camisi'nde kapsamlı temizlik
Kışla Camisi'nde kapsamlı temizlik İzzet TUMAY
Bu içerik 181 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, şehir genelindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra, her hafta salı ve perşembe günü olmak üzere iki farklı mahallede kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ilk olarak Mustafapaşa Mahallesi ile işe koyulan ekipler bugün de Sürsürü Mahallesi'ni temizleyecek.

Özellikle vatandaşların toplu olarak kullandığı mekân ve alanların temizliği ile işe başlayan ekipler bu kapsamda Mustafapaşa Mahallesi'ndeki Kışla Camisi'nin halı ve abdesthanelerini detaylı bir şekilde yıkadı. Cami halılarını özel makineleriyle yıkayan ekipler, günde yüzlerce kişinin kullandığı lavaboları ise 80 derecelik buharlı araçlar ile titiz bir şekilde dezenfekte etti. Ekipler ayrıca karaçalı çeşmeleri ile yol, kaldırım ve sokakları da tazyikli su ile yıkadı.

Mahallelerinin kapsamlı bir şekilde temizlenmesinin sokakta oynayan çocuklar başta olmak üzere mahalle sakinleri açısından memnun edici olduğunu belirten Mustafapaşa Mahallesi Muhtarı Yusuf Çakmak, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a ve ekiplere teşekkür etti. Kışla Camisi ve etrafının belediye ekipleri tarafından sık sık temizlendiğini kaydeden cami görevlisi Yusuf Kenan Genç ise Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne teşekkür etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaymağı Gakgoş yedi!
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık
Kaynak: Önemli olan 3 puandı, onu da aldık