Advert

Vali Kaldırım: Talebi karşılamakta sıkıntı yaşadık

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vali Kaldırım: Talebi karşılamakta sıkıntı yaşadık
Vali Kaldırım: Talebi karşılamakta sıkıntı yaşadık İzzet TUMAY
Bu içerik 312 kez okundu.

Bugün başlayacak Elazığ Günleri’ne büyük bir teveccüh olduğunu belirten Vali Kaldırım:

Talebi karşılamakta sıkıntı yaşadık

Yarın yapılacak resmi açılışa TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile bazı bakanların katılacağını belirten Kaldırım, "İlimizin özellikle gastronomi alanında tanıtımı çok önem taşıyor” dedi.

İrfan ARSLAN

Elazığ Valiliği önderliğinde düzenlenen Elazığ Günleri bugün İstanbul’da Yenikapı Fuar Alanı'nda başlayacak.

Elazığ Günleri'nin resmi açılışının yarın saat 14.00'de yapılacağını belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Bu tür etkinliklerde ilin tanıtımı, sahip olduğu yer altı ve yer üstü zenginliklerinin yanında özellikle ilimizin sahip olduğu zengin mutfak kültürünü ön plana çıkaracak çalışmalar yapılmasına ağırlık verildi. Yenikapı Fuar Alanı yeni yapılan ve kullanıma açılan bir alan. Bizden önce bu fuar alanını kullanan iller alanı dolduramamış. Biz ise gelen talepleri karşılamakta sıkıntı yaşadık. Gerek sanayi ve diğer kesim stantları gerek yemek alanındaki stantlarımızın tümü dolmuş durumda” dedi.

Elazığ Günleri'nin resmi açılışının 5 Ekim Cuma günü saat 14.00'de yapılacağını belirten Vali Kaldırım şunları söyledi: “Remi açılışımıza Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı davet etmiştik. Ancak kendisinin çok yoğun bir programı var. TBMM Başkanı Binali Yıldırım ile bazı bakanlarımızın açılışa katılacakları bildirildi. Bizim amacımız ilimizin her alanda sahip olduğu değerleri bu tür etkinliklerde ön plana çıkarıp bunların olumlu olarak ilimize kazanım olarak geri dönüşlerini sağlamak.

Yapılan bir araştırma sonucunda ülkemizde mutfağı en zengin ikinci il olduğu belirlenen Elazığ’ın bu tanıtım günlerinde mutfak zenginliğini ön plana çıkarıp bunun ilimize kazanç olarak geri dönüşümünü sağlamak. Bunun yanında yine ilimizin kültüründe yeri olan ve ilimize katma değer kazandıracak olan diğer ürünlerimizi de tanıtacağız.

Elazığ Günleri'ne tüm ilçe kaymakamlıklarımız, belediyelerimiz, sanayi kuruluşlarımız ve esnaflarımız katılıyor. Katılımcılara her türlü kolaylık Belediyemiz tarafından sağlandı. İnanıyorum ki dolu dolu geçecek olan tanıtım günleri ilimiz adına çok olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI