Advert

Hain saldırıya tepki yağdı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Hain saldırıya tepki yağdı
Hain saldırıya tepki yağdı İzzet TUMAY
Bu içerik 514 kez okundu.

Futbol Federasyonu, TY Elazığspor ve Elaziz Belediyespor, Batman'da teröristlerce askere yapılan hain saldırıyı kınarken, şehit askerlere başsağlığı, yaralı askerlere acil şifalar diledi.

Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında teröristlerce askere yapılan hain saldırıya tepki yağdı. Türkiye Futbol Federasyonu, Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü ve Elaziz Belediyespor Kulübü, yayımladıkları mesajlarla saldırıyı kınarken, şehit askerlere başsağlığı, yaralı askerlere acil şifalar diledi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yayımlanan mesajda, “Batman'ın Gercüş ilçesi kırsalında zırhlı askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu, bazı askerlerimizin de yaralandığını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet; ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor, terörü bir kez daha lanetliyoruz" denildi.

TY Elazığspor Kulübü ise mesajında şunlara yer verdi: “Batman’ın Gercüş ilçesi kırsalında askeri aracın geçişi sırasında teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu kahraman askerlerimizin şehit olduğunu büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü bozmaya yönelik terör faaliyetlerinin hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacağını yineliyor ve terörü lanetliyoruz."

Elaziz Belediyespor'un mesajında ise “Batman’da el yapımı bombanın infilak etmesi sonucu 7 askerimiz şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun" ifadeleri yer aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ