Advert

Ünlü akademisyenler Elazığ’a geliyor

Ünlü akademisyenler Elazığ’a geliyor
Ünlü akademisyenler Elazığ’a geliyor İzzet TUMAY
Bu içerik 213 kez okundu.

Elazığ Belediyesi ve Türkiye Yazarlar Birliği işbirliği ile “Şehir Kültürü - Kültürlü Şehir” sempozyumu kapsamında ünlü akademisyenler Elazığ’a gelecek.

Aralarında Türkiye Yazarlar Birliği Başkanı Mehmet Doğan, Şanlıurfa eski Belediye Başkanı İbrahim Halil Çelik, Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Dr. Nihat Büyükbaş ve alanlarında uzman birçok akademisyenin katılacağı sempozyum, 6 Ekim 2018 tarihinde Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Altı oturumda gerçekleşecek sempozyumda, “İnsan, Şehir, Kültür” kavramları bilim insanları ve akademisyenlerce ele alınıp, çok yönlü değerlendirilecek.

Elazığ’ın 4 bin yıllık kadim bir medeniyete sahip olduğunu belirten Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 6 Ekim'de düzenlenecek sempozyuma birçok üniversiteden konusunda uzman akademisyenlerin katılacağını belirterek, şehirlerin kültürlerinin yansımasının önemine değinerek, "Şehir Kültürü - Kültürlü Şehir" sempozyumuna tüm vatandaşların davetli olduğunu belirtti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ
FIRINCILAR FİYAT DÜŞÜRDÜ