Advert

YANILMAZ'IN, ELAZIĞ GÜNLERİ İLGİLİ İLK 'ÖZEL' AÇIKLAMASI HABERKENT'E!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İzzet TUMAY
Bu içerik 526 kez okundu.

Elazığ Günleri ile ilgili ilk ‘özel’ açıklamasını HaberKent’e yapan Yanılmaz:

Çok yoğun bir ilgi var!

İzzet TUMAY

Şehrin tarihi mekânları, doğal güzellikleri, kültürel değerleri ve yöresel lezzetlerinin tanıtımı ve sunumunun yapıldığı Elazığ Günleri başladı.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İstanbul'da yapılan Elazığ Günleri ile ilgili ilk 'özel' açıklamayı HaberKent gazetesine yaptı. Yenikapı’da gerçekleştirilen Elazığ Günleri’ni gazetemize değerlendiren Yanılmaz, “Elazığ Günleri, büyük bir coşkuyla başladı ve devam ediyor. Ben kurulan stantların tümünü gezdim. Hem yöresel ürünlerin satıldığı stantları ve yine Valiliğimizin, Belediyemizin, kamu kurumlarının açmış olduğu stantları bir bir gezdim. Gayet yüksek bir ilgi var. İstanbul’daki hemşerilerimizin yoğun ilgisi var. Diğer illerden de Elazığ’ın kültürünü, sanatını ve tüm güzelliklerini görmek isteyenler buraya geliyorlar. İnanıyorum ki hafta sonu çok daha fazla ilgi gösterilecek. İnşallah pazar günü akşam da buradaki tanıtım günlerini bitirmiş olacağız” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI