Advert

Fethi Sekin Şehir Hastanesi tanıtım standına büyük ilgi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Fethi Sekin Şehir Hastanesi tanıtım standına büyük ilgi
Fethi Sekin Şehir Hastanesi tanıtım standına büyük ilgi İzzet TUMAY
Bu içerik 473 kez okundu.

İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen Elazığ Günleri'nde, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi standının büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen Elazığ Tanıtım Günleri'nde, ilimizin marka değerleri arasında yer alan Fethi Sekin Şehir Hastanemiz de yerini aldı.

Elazığ Valiliği koordinasyonunda 4-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Tanıtım Günleri kapsamında, kentin adını sağlık alanında duyurmayı başaran ve Türkiye’deki 6’ncı şehir hastanesi olarak 1 Ağustos 2018 tarihinde hasta kabulüne başlayan 1.038 yataklı Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanemiz için de stant kuruldu

 İl Sağlık Müdürlüğümüzce kurulan stant yoğun ilgi görürken, ziyaretçilere kan şekeri, boy ve kilo ölçümü ile tansiyon ölçümü gibi çeşitli hizmetler ücretsiz olarak verildi. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi için ziyaretçilere hastanenin fiziki imkanları, yatak kapasitesi ve verdiği sağlık hizmetleri konusunda detaylı bilgiler anlatılmasının yanı sıra tanıtım broşürleri de dağıtıldı.

Büyükşehirlerde nasıl bir sağlık hizmeti sunumu varsa Elazığ’da da aynı hizmetlerin mevcut olduğu vurgusunun yapıldığı tanıtım standımız, 7 Ekim’e kadar ücretsiz boy ve kilo ölçümü, kan şekeri ve tansiyon ölçümü gibi çeşitli sağlık hizmetleri ile tanıtıma devam edecektir." (Bülten Haber)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI