Advert

Balığa ilgi yok!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Balığa ilgi yok!
Balığa ilgi yok! İzzet TUMAY
Bu içerik 560 kez okundu.

Ezgi ÇAKMAK / Av yasağının sona erdiği 1 Eylül'den bu yana olumsuz hava şartları ve bilinçsiz avlanma nedeniyle balık fiyatlarında ciddi artışlar görüldü.

Havaların serinlemeye başlamasıyla birlikte, önemli besin değerlerinden balığın zamanı gelirken, fiyatlar henüz halkın istediği düzeye gelmedi.

Elazığ Kapalı Çarşı balıkçılarından Mehmet Bakırcı, fiyatların yüksek olması nedeniyle vatandaşın balığa henüz ilgisinin olmadığını söyledi. Vatandaşların balığa, alım gücünün düşüklüğü ve fiyatlarının yüksek seyretmesi nedeniyle ilgi göstermediğini belirten Bakırcı, "Karadeniz'de av yasağı kalktı. Balık fiyatlarının düşmesini bekliyoruz" dedi. Bakırcı, çok satılan balıkların başında hamsi, istavrit ve alabalığın geldiğini kaydederek, "Tezgahlarda çupra, levrek, palamut, Karadeniz somonu, doğal alabalık, uskumru, Keban çiftlik alabalığı, sazan ve Marmara hamsisi ile birlikte fiyat olarak biraz daha düşük olan sazan balığı, göl balığı, hamsi ve istavrit yer alıyor" şeklinde konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ