Advert

Bölge Toplantısı Elazığ’da yapılacak

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Bölge Toplantısı Elazığ’da yapılacak
Bölge Toplantısı Elazığ’da yapılacak İzzet TUMAY
Bu içerik 543 kez okundu.

Doğu ve güneydoğudaki 52 oda ve borsa başkanı katılacak

Bölge Toplantısı Elazığ’da yapılacak

İrfan ARSLAN / Elazığ Sanayi ve Ticaret Odası ev sahipliğinde, 52 oda ve borsa başkanının katılacağı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi TSO Başkanlar Toplantısı Elazığ'da yapılacak.

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, yaptığı açıklamada, Bölge Toplantısı'nın 13-14 Ekim tarihlerinde yapılacağını belirterek şunları söyledi: “Bölge Toplantısı'na 51 TSO başkanını davet ettik. Bizimle birlikte 52 TSO başkanı olacak. İlimizde yapılacak bu toplantıda bölgenin sorunları ve bunların çözümü noktasında alınması gereken önlemler değerlendirilecek. Bu toplantıya TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da katılacak. TOBB yönetiminden de katılımcılar olacak. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik tablo da bu toplantıda değerlendirilecek. Toplantı iki gün sürecek. 13 Ekim’de oda ve borsa başkanlarımız ile birlikte bölgenin sorunları, ekonomik tablo değerlendirmesi ve alınabilecek önlemler konuşulacak. 14 Ekim’de ise, aynı tarihte Elazığ'da yapılacak Üzüm Şenliği etkinliklerine katılacağız.”

Arslan gazetemize yaptığı özel değerlendirmede şunları söyledi: “Ülke olarak ekonomide zor bir dönemde geçiyoruz. Bölge toplantımızda hem bölgemizdeki problemleri ortaya koyacak hem de ülkemizin bu dönemde yaşadığı sıkıntıları aşmasında alınması gereken önlemler noktasında görüşler olacaktır. Türkiye’nin bundan sonraki hedefi, büyümemizi sağlıklı ve sürdürülebilir politikalar geliştirmek üzerine kurgulaması gerekmektedir. Parolamız üretim, ihracat ve iç tasarruf olmalıdır. Son büyüme verisi, dikkat etmemiz gereken alanlara da işaret ediyor. Tarımın katma değer anlamında negatif bölgeye düşmesi dikkate alınarak müdahale edilmesi gereken bir husustur. Bununla birlikte mali disiplinin korunması adına kamu harcamalarındaki katkıyı, daha üretken yerlerde değerlendirip, imalat sanayine dayalı bir dönüşümü tartışmasız hayata geçirmeliyiz. Bu açıdan da ilimizde yapılacak olan toplantı büyük önem taşımaktadır. Biz de bu toplantının en sağlıklı şekilde yapılmasını sağlama adına hazırlıklarımızı devam ettiriyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI