Advert

Karahan: Elazığ denince ilk akla gelen tarım ve hayvancılıktır

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Karahan: Elazığ denince ilk akla gelen tarım ve hayvancılıktır
Karahan: Elazığ denince ilk akla gelen tarım ve hayvancılıktır İzzet TUMAY
Bu içerik 310 kez okundu.

Sona eren Elazığ 2. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili HaberKent’e konuşan Karahan:

Elazığ denince ilk akla gelen tarım ve hayvancılıktır

İzzet TUMAY / Elazığ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili gazetemize ‘özel’ açıklamada bulunan Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan, “Geçen yıl ilkinde olduğu gibi bu yıl da 4 gün süren fuarımıza gösterilen ilgi bizleri mutlu etti” dedi.

“Elazığ denince ilk akla gelenin tarım ve hayvancılıktır” diyen Karahan, şöyle konuştu: “Dolayısıyla bizlerde Elazığ Valiliği himayelerinde geçen yıl olduğu gibi bu yılda tarım fuarımızın ikincisini gerçekleştirdik ve bunun büyük gurur ve mutluluğunu yaşadık. 4 gün süren ve yoğun ilgi gören fuarımızın düzenlenmesinde katkı sunan tüm paydaş kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Elazığ; üzümüyle, kayısısıyla, alabalığıyla, orciğiyle, Gezin fasülyesiyle, çileğiyle her türlü coğrafi işaret belgesi almış olan ve önemli ürünleriyle ortaya çıkan tam bir tarım ve hayvancılık kentidir.

FUAR, ÇEVRE İLLER İÇİN DE DÜZENLENDİ

Tabii ki Elazığ ili sadece kendisine münasır değil aynı zamanda bu fuarı biz çevre illerimiz olan Malatya, Diyarbakır, Bingöl, Tunceli, Muş illerimiz için de düzenledik. Muş ilinden 100 üreticimiz kafile halinde ilimizde düzenlenen bu fuara gelip, fuarda bulunan stantlarımızı dolaştılar. İkincisini düzenlediğimiz fuara 130 civarında firma katıldı. 4 gün süren fuarımıza ilk açıldığı günde dediğimiz gibi kazasız, belasız bir şekilde hedeflediğimiz noktaya getirdik.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ben özellikle bu fuarın düzenlenmesinde emeği geçen ve bizimle işbirliği yapan başta Start Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Musa bey olmak üzere, bize himayelerini hiçbir zaman eksik etmeyen Sayın Valimize, Belediye Başkanımıza, Elazığ TSO, Ziraat Odası’na ve şu anda ismini anımsıyamadığımız bütün sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarına teşekkür ediyorum."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
2016 model Erkunt Kısmet marka 4x4 traktör icradan satılıktır
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ
GAZETECİ AYDIN MERAL VEFAT ETTİ