Advert

Vali Kaldırım, Elazığ Günleri'nde konuştu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Vali Kaldırım, Elazığ Günleri'nde konuştu
Vali Kaldırım, Elazığ Günleri'nde konuştu İzzet TUMAY
Bu içerik 217 kez okundu.

Vali Kaldırım, Elazığ Günleri'nde konuştu

Herkes bizi kıskanıyor

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Elazığ Günleri'nin üçüncü gününde Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Kanal Fırat ekranlarının canlı yayın konuğu oldu.

Elazığ’ın tanıtımı noktasında çalışmalarına ara vermeden devam eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen “Elazığ Günleri”nde Kanal Fırat televizyonunda canlı yayın konuğu oldu. Kaldırım, “Esnafımız mutlu oldu mu gerisi tamam. Şu anda gördük, inanılmaz memnunlar. Memnuniyet had safhada. Burada da kalabalık çok iyi. Esnaf bölümünde de çok iyi. Güzel bir etkinlik oluyor. Ben kendi gözümden söylemeyeyim; gelen ziyaretçiler fevkalade iyi buluyorlar. Diğerleriyle de kıyasladıklarında en iyisi diyorlar. Katılım ise gerçekten çok iyi. Memnuniyet verici düzeyde. Mekan olarak da fiziki şartlar çok iyi. Önemli olan Elazığ’ın bütün değerlerini buraya yansıtabilmekti. Farklılıklarını, kültürünü, sanatını, ürünlerini yansıtabildiğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

"Elazığ artık tanıtımı öğrendi"  diyen Kaldırım, “Bir yandan Elazığ’daki değerle, bir yandan kültürel, sanatsal etkinliklerle devam ediyor. Dolu dolu bit tanıtım programı oldu. Bizi herkes kıskanıyor. Elazığ bu tür işlerin hakkını veriyor. Elazığ artık tanıtımı öğrendi. Her seferinde de üstüne koyarak gidiyor. Hem yurtiçi, hem yurtdışı fevkalade işler yapılıyor. Diğer illere de örnek oluyoruz. Her açıdan örnek oluyoruz. Trabzonlu misafirlerimiz var onları ağırladım ‘Trabzonlar kıyas edilemez’ diyorlar” şeklinde konuştu.

Vali Kaldırım, “Hem bu tür tanıtımlarla, hem de sosyal medyada yaptığımız tanıtımlarla bunu yıktık. Tüm alanları gezdim. Stantları gezdim, esnaf bölümünde vatandaşlarla da sohbet ettim. Trakya’dan en doğuya kadar misafirler vardı. Şehir dışından burası için gelenler var. Bu çok güzel. Sadece İstanbul’dakiler değil de, İzmir’den gelmişler, Trakya’dan gelmişler. Bu güzel. Onlara ulaşabilmek, onları buraya çekebilmek bizim hedefimiz zaten bir açıdan burada hemşerilerimizle burada buluşmak. Elazığlılarla burada buluşmak. Gurbet yaşayan özlem çekenlerle aynı zamanda diğer insanlarımıza, diğer illere ulaşıp onlara da tanıtım yapmak. Biraz önce büyük bir grupla karşılaştım, biz burayı gördükten sonra bir Elazığ turu yapacağız dediler” ifadelerine yer verdi.

"Yaptığınız canlı yayınlarla her yere ulaştırıyorsunuz" diyen Kaldırım, “Tanıtımların amacına ulaştığını gösteriyor. Ben de sadece Türkiye’ye değil, Dünyaya ulaştığımızı düşünüyorum. Gurur verici bir şey. Sesimizi de duyuruyoruz demek ki insanlara ulaşıyoruz. Sizlere de teşekkür ediyoruz. Burada canlı yayınlarla büyük bir fedakarlıkla, insanlara Türkiye’nin hatta Avrupa’ya yayın yaptığınız her yere ulaştırıyorsunuz bu güzellikleri. Teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ