Advert

İstanbul, Elazığ’ı yaşadı!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İstanbul, Elazığ’ı yaşadı!
İstanbul, Elazığ’ı yaşadı! İzzet TUMAY
Bu içerik 284 kez okundu.

İstanbul Yenikapı Fuar Alanı’ndaki Elazığ Günleri, İstanbul’u ağırlamaya devam ediyor.

Kültürüyle, sanatıyla, yöresel ürünleriyle, mutfağıyla İstanbul’a Elazığ’ı yaşatan Elazığ Günleri’ne yoğun ziyaretçi akını gerçekleşiyor. Sadece İstanbul’da yaşayan Elazığlıların değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği Elazığ Günleri, ziyaretçilerinden büyük beğeni topluyor.

Sakarya eski Valisi Hüseyin Avni Coş ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da Elazığ Günlerini ziyaret etti.

Organizasyonun son derece başarılı olduğunu ifade eden Sakarya eski Valisi Coş, fahri Elazığlı olarak Elazığlılarla buluşmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, “Yurdumuzun en güzel köşelerinden bir olan Elazığ’ımızın kültürel zenginliklerini, ekonomik fırsatlarını, değerlerini Türkiye’ye duyurma olanağı sağlayan bir platformdayız. Büyük bir heyecan ve memnuniyet duydum. Elazığ millet ve memleket sevdalısı insanların memleketidir. Fedakarlık denilince, kahramanlık denilince, millet ve memleket sevgisi denilince Elazığ bir başkadır. Bu vesileyle Elazığlı şehitlerimizi de bir kez daha rahmetle anıyorum” diye konuştu.

Elazığ’ın ve İstanbul’un Yenikapı’ya taşındığını ifade eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Aydın, “Türkiye ile Elazığlıların kucaklaşmasını görmek istiyorsanız, Yenikapı’ya geleceksiniz. Türkiye’nin kucaklaşmasının yaşandığı Elazığ Günlerindeyiz. Valiliğimize, kaymakamlıklarımıza,  Elazığ Belediye Başkanımıza, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada ülkenin birlik ve dirliğine katkı sağlanıyor. Bu organizasyonun bir hemşehricilik faaliyeti olarak görülmemesi gerekiyor. Elazığ kültürünün İstanbul aracılığıyla geleceğe aktarılmasına da katkı sağlanıyor. Türkiye burada.” diye konuştu.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Günleri’ne İstanbulluların gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Çok büyük bir organizasyonla şehrimizin tanıtımına katkı sağlıyoruz. Elazığ Günleri kültürüyle, sanatıyla, mutfağıyla, yöresel ürünleriyle kısaca tüm değerleriyle İstanbullulara Elazığ’ı yaşatmaya devam ediyor. Elbette böylesine kapsamlı ve büyük bir organizasyonun şehrimize çok önemli geri dönüşleri olacağına inanıyorum. Kültür-sanat ve medeniyetler beşiği Elazığ’ımızı bu denli güzel bir organizasyonla temsil ediyor olmaktan son derece mutluyuz” dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ