Advert

Gençler Ankara'yı gezdi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gençler Ankara'yı gezdi
Gençler Ankara'yı gezdi İzzet TUMAY
Bu içerik 405 kez okundu.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi’nin projesinde yer alan gençler, Ankara’yı gezdiler. Öğrenciler, TBMM’de Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut tarafından ağırlandı.

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ Şubesi tarafından hazırlanan ve Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenen “Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” adlı SODES projesinde yer alan gençler, Ankara’yı gezdi. Gezi programı kapsamında gençler önce Ankara’da bulunan tarihi ve kültürel mekânları ziyaret ettiler, ardından da TBMM’de Elazığ Milletvekili Metin Bulut tarafından misafir edildiler.

Burada bir değerlendirme yapan Proje Koordinatörü Osman Karaaslan, “Gençlere yönelik Elazığ’dan çıktık, Ankara’ya özellikle sizin için geldik. Sizlerin misafiriyiz. Meclisi gezeceğiz. Gençler sizlerle tanışacaklar. Belki soruları olabilir” dedi.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Bulut ise, “Ben milletvekili seçildiğime elbette ki mutlu olmuştum ama, mutlu olduğum şey gençlerin abisi unvanını aldığımda olmuştu. Bizi bir kez daha gençlerle buluşturduğu için asıl ben teşekkür ediyorum. Bu bir gezi faaliyeti gibi görünse de sadece bir gezi faaliyeti değil. Hakikaten o kadar anlamlı bir şey ki; saatlerce konuşsanız bunun önemini anlatamazsınız. Nasıl güzel bir ülkede yaşadıklarını, nasıl zenginliklerle dolu bir ülkede yaşadıklarını bir anlamda yaşayarak öğrenme fırsatı tanıdığı için ben bu gezinin pek çok etkinlikten, pek çok aktiviteden çok daha faydalı, çok daha kıymetli, çok daha anlamlı olduğu kanaatindeyim. Azıcık gençlerimiz için ve organize edenler için meşakkatli olduğunu biliyorum. Ama her meşakkatin sonunda güzellik var. Her meşakkatin sonunda anlamlı şeyler var. Böylesine anlamlı şeylere de hizmet edecektir iye düşünüyorum” şeklinde konuştu. Gençler daha sonra İstanbul, Bursa, Konya ve Çanakkale’nin tarihi, kültürel ve dini mekânlarını içeren bir gezi programına katılarak, tarihi yerleri gezme fırsatı yakaladılar.

Ziyaretlerinin bir durağı olan İstanbul’u gezen İlim Yayma Cemiyeti öğrencileri tarih ve medeniyet kokan İstanbul’a adeta hayran oldular. Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Miniatürk, Panorama 1453’ü gezme fırsatı bulan gençler, boğaz turuyla da güzel bir gün geçirdiler.  “Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” adlı SODES projesi kapsamında ziyaretlerini Çanakkale, Bursa ve Konya ile sürdüren İlim Yayma Cemiyeti öğrencileri buralarda da gezilerine devam ettiler. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ