Advert

Başarılı bürokrat Tekataş’tan HaberKent’e ziyaret

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Başarılı bürokrat Tekataş’tan HaberKent’e ziyaret
Başarılı bürokrat Tekataş’tan HaberKent’e ziyaret İzzet TUMAY
Bu içerik 1661 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’ın yetiştirdiği başarılı bürokratlardan Van Büyükşehir Belediyesi VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, gazetemiz HaberKent’i ziyaret ederek, önemli açıklamalarda bulundu.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mustafa Feyzi Koç’un da hazır bulunduğu ziyarette, Haber Müdürü İzzet Tumay’a konuşan Tekataş, “Bugün ziyaretlerimiz kapsamında HaberKent’teyiz. Gazetenin değerli yöneticileri ve çalışanları ile bir aradayız. Uzun zamandır yapmayı planladığımız bir ziyaretti aslında. 14 ay önce Van’a gitmemizin ardından hiç uğrayamamıştık, nasip bugüneymiş. Bizleri sağ olsunlar çok güzel karşıladılar. İçten ve sıcak karşılamalarından dolayı HaberKent ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

BASIN ÇOK ÖNEMLİ

Konuşmasında basının önemine de değinen Tekataş, sözlerine şöyle devam etti: “Basın bizim duyulmayan sesimiz, ulaşmayan elimiz. Bu anlamda basının çok önemli bir yeri var. Bazen yaptığımız işlerden övgü ile bahsederken, bazen de eleştirilerini sunuyorlar. Esasında ben bu eleştirel tarafını seviyorum. Çünkü doğru zaten doğru yapılmıştır, mecrasında ilerliyordur. Ama eleştiri olduğu zaman orada gerek bürokraside, gerek siyasette, gerekse cemiyet hayatında bu eleştiriler çok olumlu katkı sağlarlar.”

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NA ADAY ADAYLIĞI NOKTASINDA ‘BİZDE VARIZ’ DEDİK

Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle Belediye Başkanlığı aday adaylığı konusuyla ilgili sorumuzu da yanıtlayan Tekataş, sözlerine şöyle son verdi: “Malum olduğu üzere Elazığ Belediye Başkanlığı’na bir aday adaylığı sürecimiz var. Allah nasip ederse gerekli müsadelerimizi aldık, istişarelerimizi yaptık ve Elazığ Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı noktasında ‘bizde varız’ dedik. Bu anlamda dediğim gibi hem vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz, onların taleplerini dinliyoruz. Bugün de HaberKent gazetesini istişare mahiyetinde ziyaret ettik. Bizleri kabul ettiniz, çok sağolun. HaberKent, Elazığ’a her zaman ‘büyük’ katkıları olan bir gazete. Bu anlamda HaberKent’in çalışmalarını takdir ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI