Advert

Demirdağ: Emeği geçenlere teşekkür ediyorum

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Demirdağ: Emeği geçenlere teşekkür ediyorum
Demirdağ: Emeği geçenlere teşekkür ediyorum İzzet TUMAY
Bu içerik 237 kez okundu.

Elazığ kültürünün tanıtımı amacıyla İstanbul Yenikapı Fuar alanında düzenlenen 'Elazığ Günleri'ne Fırat Üniversitesi de katılarak tanıtım standı açtı.

Gerek üniversitenin ve gerekse şehrin tanıtımına katkı sunmak adına birçok fuar ve tanıtım gününe katılım gösteren Fırat Üniversitesi, İstanbul Yenikapı'da düzenlenen Elazığ Günleri’nde yer alırken, Fırat Üniversitesi mezunları ve uzun süre görev yapmış eski öğretim üyeleri üniversite standını ziyaret ederek hasret giderdiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ da üniversite standında konuklarını ağırlarken, ziyaretçilere Üniversitenin tanıtımını içeren çeşitli hediyeler dağıtıldı. Çok sayıda ziyaretçi de üniversite hakkında ayrıntılı bilgileri tanıtım günlerinde bire bir üniversite yetkililerinden alma fırsatı buldu.

Elazığ Günleri'ne katılan FÜ Rektörü Prof. Dr. Demirdağ, fuar alanında kurulan stantları gezerek, stant görevlilerinden bilgiler aldı. Bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği güçlendirdiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Demirdağ, "Elazığ son yıllarda yaptığı atılımlarla bölgenin önemli illerinden biri konumuna geldi. Elazığ’ın tanıtımı açısından, yapılan bu programı çok önemli buluyorum. Fırat Üniversitesi’nin tanıtımı açısından da bu tür organizasyonlar büyük önem taşıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Elazığ Günleri'nde üniversiteyi, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yrd. Doç. Dr. İlhan Oğuz Akdemir, Mustafa Tanyıldızı ve Biyoloji Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi Süleiman Usman temsil etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
ELAZIĞ 3.2 İLE SALLANDI!
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ
SOKAK KÖPEKLERİNİN SALDIRDIĞI YAŞLI KADIN ÖLDÜ