Advert

EKİDER’den ‘Medine Mimarı Mus’ab Bin Umeyr’ konferansı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
EKİDER’den ‘Medine Mimarı Mus’ab Bin Umeyr’ konferansı
EKİDER’den ‘Medine Mimarı Mus’ab Bin Umeyr’ konferansı İzzet TUMAY
Bu içerik 517 kez okundu.

Evrensel Kuran İlimleri Derneği tarafından düzenlenen konferansta Eshâb-ı Kiramın büyüklerinden, İslamiyet’in ilk yıllarında Müslüman olan Mus’ab Bin Umeyr anlatıldı.

Evrensel Kuran İlimleri Derneği tarafından “Medine Mimarı Mus’ab Bin Umeyr’” konulu konferans düzenlendi. Kuran’ı Kerim tilavetiyle başlayan konferans, EKİDER ilahi grubunun ilahileriyle devam etti. İlahilerin ardından konferansta sunumunu yapmak için kürsüye çıkan Evrensel Kur'an İlimleri Derneği Başkanı Emrah Seçer’in çocuğu baba diye seslenince, gözler bir noktaya yöneldi ve yüzlerde tebessüm oluştu.

Çocuğunun seslenişine selam vererek karşılık veren Başkan Seçer, “15 yıl içinde Mus’ab Bin Umeyr Radi AllahuAn ne devrimler yapmadı ki; neleri değiştirmedi ki? Mekke’yi mi değiştirmedi, Medine’yi mi değiştirmedi, hayatını mı değiştirmedi, insanlığın rotasını mı değiştirmedi. Neler değişmedi ve değiştirilmedi ki onun hayatında. Mus’ab Bin Umeyr’i konuşmak günümüzün en büyük ihtiyacını konuşmaktır herhalde. Günümüzde Yesrib’e dönmüş, çöle, viraneye dönmüş olan şu topraklara bir ab-ı hayat gibi gelecek, yeniden bir müjde gibi gelecek olan o dev ismi konuşmaktır Mus’ab Bin Umeyr’i konuşmak” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ