Advert

Köseli bayrağı Kaya’dan aldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Köseli bayrağı Kaya’dan aldı
Köseli bayrağı Kaya’dan aldı İzzet TUMAY
Bu içerik 681 kez okundu.

MHP Genel Merkezi tarafından MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı'na atanan Av. Onur Köseli görevine başladı.

MHP Merkez İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen devir teslim töreninde açıklamalarda bulunan MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, “Merkez İlçe Başkanımız Sayın Rıdvan Kaya ile yaklaşık 2 aydır bazı istişarelerde bulunduk. Kendisi dedi ki; ‘biz burada bu bayrak yarışında sizin yanınızda olalım, mücadeleden kaçmayalım ama buraya taze kan lazım.’ Biz de uygun bulduk, Başkanımızla oturduk, nasıl yaparız diye düşünürken; bir ülkücüye yakışır şekilde herhangi bir kırgınlığa mahal vermeden yine teşkilatımızın her kademesinde görev yapmış, 2011 yılından beri teşkilatımızın her sefhasında görev yapmış ve son olarak da benim il başkanlığımda partimizin il sekreterliği vazifesini yürütmekte olan Av. Onur Köseli kardeşimize 8 Ekim 2018 tarihi itibariyle Sayın Genel Başkanımızın tensipleri ve takdirleriyle Merkez İlçe Başkanlığı takdir edilmiştir” ifadelerini kullandı.

 

Kaya: Kan değişimi olmalıdır

 

MHP Eski Merkez İlçe Başkanı Rıdvan Kaya ise, “3 yıla yakındır sürdürmüş olduğumuz Merkez İlçe Başkanlığı'nı bugün itibariyle Sayın Av. Onur Köseli’ye devretmek üzere burada toplandık. Teşkilatlarda kan değişimi olmalıdır, gençleştirmeye gidilmelidir. Bizler yaşımız itibariyle, sabrımız itibariyle biraz yıprandık diyelim. Daha öncesinde de düşünmüştüm ama İl Başkanım bir müddet daha gidelim durum neyi gösteriyorsa dedi. Tabi İl Başkanımıza saygımız sonsuz. Genel Merkezimizin nabzını alalım dedi. Ondan sonraki süreçte böyle bir devir teslim töreni yapalım dedi. Onur Köseli arkadaşımıza, kardeşimize bugün Merkez İlçe Başkanlığı'nı teslim edeceğiz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Biz de buradayız. Partinin her türlü kademesinde nerede olursak olalım, ilimize, ilçelerimize, Kadın Kollarımıza, yönetim kurullarımıza elbette ki bir ağabeylik yapacağız, elbette ki bir büyüklük yapacağız. Yardımlarımızı esirgemeyeceğiz” şeklinde konuştu.

MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Onur Köseli de, “Partimize önemli katkılarda bulunan değerli büyüğüm, Merkez İlçe Başkanım Sayın Niyazi Rıdvan Kaya’dan bu kutlu görevi devralmış bulunmaktayım. Başkanımızın yapmış olduğu çalışmalarla birlikte hareket edeceğiz, bıraktığı yerden bayrağı devralacağız. Bayrağımızı daha yüksek yerlere taşımak için canla başla gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Bu bir nöbet değişimidir. Layık gördüğünüz bu görevin yüklemiş olduğu sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluk gereği geçmişle ilgili bir hesabımız olmayacaktır. Daima önümüze bakacağız. Partimizi güçlü ekip bilinciyle hep birlikte ileriye götürme çabası ve gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Konuşmaların ardından plaket takdimi yapıldı, Rıdvan Kaya, bayrağı Av. Onur Köseli’ye devretti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
DOLAR'DA 'TIRMANIŞ' SÜRÜYOR!
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
ELAZIĞ'DA 2 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ