Advert

MHP İl Kadın Kolları’ndan anlamlı ziyaret

MHP İl Kadın Kolları’ndan anlamlı ziyaret
MHP İl Kadın Kolları’ndan anlamlı ziyaret İzzet TUMAY
Bu içerik 884 kez okundu.

İzzet TUMAY / Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Sevinç Oğuzhan, 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü nedeniyle Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret nedeniyle bir açıklama yapan Oğuzhan, “MHP Kadın Koları olarak, 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Gününde ülkemizde ve dünyanın önemli ruh sağlığı sorunlarının toplumun ve kamuoyunun gündemine taşınması, farkındalık yaratılması ve çözüme kavuşturulması amacıyla Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ni ziyaret ettik” dedi.

Ruh sağlığı sorunlarının tedavi edilmediği takdirde kişierin yaşamlarını ciddi boyutlarda etkilediğini belirten Oğuzhan, sözlerine şöyle devam etti: “Ülkemizde ruh sağlığı sorunlarına yönelik damgalama nedeniyle tedavi edilmesi hususunda çekinmeler yaşanıyor. Hâlbuki nasıl başğımız ağrıdığında tedavi görmek için hastaneye gidiyorsak, ruhsal sıkıntılarımız içinde çok rahatlıkla psikiyatrik testek almamız gerekmektedir. Hastanemiz ziyareti sonunda gördük ki cidi hizmetler veriliyor, çeşitli aktiviteler ile hastalıkları tedavi ediliyor. Bugün bizleri ziyaretimizde yalnız bırakmayar ve bizlere eşlik eden başta Başhekim Yardımcısı Şüheda Kaya olmak üzere tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
SAADET PARTİSİ’NİN ELAZIĞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI BELLİ OLDU
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
İŞTE CHP'Lİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI