Advert

Elazığ, bir ilke daha imza atıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ, bir ilke daha imza atıyor
Elazığ, bir ilke daha imza atıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 339 kez okundu.

Elazığ, bir ilke daha imza atarak 16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında 1. Elazığ İş ve İstihdam Fuarı düzenleyecek.

Firmaların sektörel verilere ulaşılabilirliğini arttırmak, istihdamı kolaylaştırmak, iş verenlere kalifiye eleman temininde yardımcı olmak ve gençlerin iş hayatında daha aktif olarak yer almasını sağlamak için düzenlenecek fuar Elazığ için bir ilk olacak.

Elazığ Belediyesi, İş-Kur ve Gelecek Fuarcılık tarafından organize edilen, Elazığ TSO ve çeşitli kurumlarca desteklenen 1. Elazığ İş ve İstihdam Fuarı üretici firmalar ile tüketicileri buluşturacak. Amaçlarından biri de istihdamı kolaylaştırmak olan fuar, iş arayanlar ile işverenleri buluşturacağı gibi firmaların sektörel verilere ulaşılabilirliğini de arttıracak.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, fuarı çok önemsediklerini belirterek, “Ülkemizin ve ilimizin en önemli sorunlarının başında gelen işsizlik ve buna bağlı olarak kalifiye eleman sorunu ile iş arayanların meslek sahibi olamayışı hususu bugün birinci önceliğimizi oluşturuyor. Odamızın talebi ve TOBB’nin fuarlar listesine almış olduğu Elazığ İş ve İstihdam Fuarı işte bu anlamda büyük önem taşıyor. Biz MEGİP Projesi ile bu sorunu çözme noktasında çalışma başlattığımız bir dönmede bu fuar hem işletmelerimiz hem de iş arayanlar açısından önemli bir fırsat olacaktır. Ben bu nedenle firmalarımızın fuarda yer almalarını önemsiyorum” dedi.

Fuar kapsamında çalışma hayatı, rehberlik, liderlik, girişimcilik ve iletişim alanında profesyonel olan isimler firmaları ve katılımcıları bilgilendirilecek. Turizmden, ticarete, ticaretten, sanayi sektörüne kadar alanlarında lider olan birçok firmanın stant kuracağı fuar ile ilgi bilgi almak ve stant kiralamak isteyen firmalar fuar genel direktörü Güngör Bahçacı’ya 0535 71223 19 ve 0424 212 30 numaralı iletişim hatlarından ulaşabilecek. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
Bir şampiyonluk da Yolspor'dan
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ
ELAZIĞSPOR’DA 3 YABANCI GÖNDERİLDİ