Advert

Yün Don’a talep artıyor!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yün Don’a talep artıyor!
Yün Don’a talep artıyor! İzzet TUMAY
Bu içerik 297 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’da yaklaşan kış ayları ve doğalgaza peş peşe yapılan zamlar nedeniyle yün iç çamaşırı satışlarını ikiye katladı.

Geride bıraktığımız son üç ay içinde doğalgaza yapılan üç ayrı zam vatandaşların bütçelerini olumsuz yönde sarsarken, hem dışarıda hem de ev içerisinde soğuktan korunmak amacıyla tercih edilen yün ‘don’lara ilgi arttı. Doğalgaz kombilerini eskisi gibi yüksek derecede yakmanın mümkün olmayacağını, bu nedenle ev içerisinde farklı ısınma yollarına başvurulacağını belirten vatandaşlar, “Doğalgaza son üç ay içerisinde üç kez zam geldi. Bu zamlar nedeniyle faturalar ciddi anlamda kabaracak ve bu da bütçemizi çok fazla sarsacak. Doğalgaz kombilerin düğmelerini kısmak artık şart oldu. Bu gidişle kombileri istediğimiz derecede yakmamız mümkün olmayacak. Ev içerisinde kombi düğmesini kısmamız nedeniyle ister istemez istediğimiz oranda evlerimiz ısınmayacak. Bizler de ısınmak amacıyla farklı metotlara başvuracağız. Bunlardan birisi de yün donlar” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
CHP VE İYİ PARTİLİ GENÇLER ATA'LARINA YÜRÜDÜ!
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI
MADEN'DE İSTİŞARE TOPLANTISI