Advert

Sürsürü Mahallesi’nde kapsamlı temizlik

Sürsürü Mahallesi’nde kapsamlı temizlik
Sürsürü Mahallesi’nde kapsamlı temizlik İzzet TUMAY
Bu içerik 308 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, 38 mahallenin tamamını kapsayacak doğrultuda başlattığı temizlik kampanyası çerçevesinde her hafta iki mahalleyi köşe bucak temizlemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz gün Ulukent Mahallesi’nin cadde ve sokaklarını temizleyen ekipler bugünde şehrin en yoğun nüfusa sahip mahallesi olan Sürsürü’yü, detaylı bir şekilde temizledi.

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Tevfik Sadak’ın da bizzat katıldığı temizlik çalışmalarında ekipler, vakumlu araçlarla yol ve kaldırımları yıkadıktan sonra, çeşme ve konteynerleri da buharlı temizlik araçlarıyla dezenfekte etti. Sürsürü Camii halılarını titiz bir şekilde yıkayan ekipler, gün içerisinde birçok kişinin kullandığı lavabo ve abdesthanelerin temizliğini de gerçekleştirdi.

Belediye temizlik ekiplerinin Sürsürü Mahallesi’ni baştan aşağı temizlediklerini ve dükkân önlerinin de yıkandığını kaydeden mahalle esnafı ise Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve mahalle muhtarı Ergün Gül’e teşekkür ettiler.

Sürsürü Mahalle Muhtarı Ergün Gül ise belediye tarafından yürütülen kapsamlı temizlik çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ekiplerin hummalı bir şekilde mahalleyi bir baştan bir başa temizlediğini kaydetti. Gül, Belediye Başkanı Yanılmaz’a hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
OTOMOBİL İLE OTOBÜSÜN ÇARPIŞMA ANI KAMERADA
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE
ZÜLFÜ BAL KANAL 23’TE