Advert

Ulaş: Hizmet ettiğimiz kitleye ‘başkan’ değil ‘hizmetkâr’ olduk!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ulaş: Hizmet ettiğimiz kitleye ‘başkan’ değil ‘hizmetkâr’ olduk!
Ulaş: Hizmet ettiğimiz kitleye ‘başkan’ değil ‘hizmetkâr’ olduk! İzzet TUMAY
Bu içerik 963 kez okundu.

İzzet TUMAY / Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Biz, esnaflarımıza hizmet ederken Allah’ın rızasını gözetiyor, hizmetlerimiz karşısında hizmet ettiğimiz kitleye ‘başkan’ değil bir ‘hizmetkâr’ gibi hareket ediyoruz” dedi.

“Esnaflarımızı güler yüz ile karşılaşmak, onların sevgisini kazanmak, samimi duygularla hizmet etmek en büyük düsturumuzdur” diyen Ulaş, HaberKent gazetesine yaptığı ‘özel açıklamada, şöyle konuştu: “Başarılı olmak esnafların gönlünü kazanmaktan ve koltuk sevdasına düşmeden hizmet etmekten geçmektedir. Ben her zaman söylüyorum; kim olursan ol; sen temsil ettiğin makamın hakkını vermiyor, makamdan güç alıyorsan eğer o zaman sen makamın hakkını vermiş olmuyorsun. Yani makam seni yüceltmeyecek, sen makamı yücelteceksin. Bunu da; hizmetlerinle, sevginle muhabbetinle başaracaksın.

ESNAFLARIMIZIN BİZE OLAN SEVGİSİ ‘GÜÇ’ VERİYOR!

Esnaflarımızın bize gösterdiği sevgi bize güç ve şevk veriyor. Biz insanların duasını alıyoruz. Kısa sürede önemli başarılı çalışmalarımız oldu. Hangi kapıya gitsek çok şükür o kapıların hepsi bize açılıyor. Buda ne ile oluyor; iyi niyet, hizmet, samimi duygularla. Eğer bizler mücadele verirsek, topyekûn bir ve diri olursak başaramayacağımız bir şey yoktur. Ben esnaflarım ve memleketim için gerekli mücadeleyi verdiğim zaman Rabbim bana güç kuvvet veriyor ve ben de çok şükür başarılarımı ve hizmetlerimi katlayarak hizmetlerime devam ediyorum. Bu işler onu bunu eleştirmekle olmuyor. Gerçek anlamda bu makamlar öyle kolay makamlar değildir. Bir o kadar da veballeri vardır. Normal sıradan bir insanın vebali ile bu makamlarda oturanların vebali aynı değildir. Bu makamların hesabı da mahşerde sorulacak ve bunu samimiyetimle söylüyorum bu makamların vebali altında ‘patlak’ verecek insanlar olacak. Ben makama değil hizmete aşığım. Beni buraya getiren de esnaftır, götürecek olan da. Kimse makam sevdalısı olmasın, hizmetin aşığı olsun.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ