Advert

Kovancılar tiyatroya doydu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kovancılar tiyatroya doydu
Kovancılar tiyatroya doydu İzzet TUMAY
Bu içerik 275 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’ın Kovancılar ilçesinde sahnelenen iki tiyatro oyununa ilçe halkı yoğun katılım gösterdi.

Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya’nın katkılarıyla sahnelenen “Pembe Aslında Siyahtır”, Hikaye-i Kaymakam” tiyatro oyunlarına Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya, kurum müdürleri ve ilçe halkı katıldı.

“Pembe Aslında Siyahtır” tiyatro oyunu izleyicilerin karşısında 3 kez sahnelendi. Oyunda uyuşturucuyla mücadele konusuna dikkat çekildi. Tiyatro gösteri sonunda Kovancılar Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir ve Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Cihan Yeşilkaya tarafından tiyatro oyuncularına çeşitli hediyeler verildi. Tiyatro gösterimleri sonunda açıklamalarda bulunan Kovancılar Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Yeşilkaya, tiyatro oyuncularına ve tiyatroya katılan ilçe halkına teşekkür ederek, “Bugün ilçemizde iki tiyatro gösterimi yapıldı. Bizler her zaman bu tür organizasyonlara çok önem verdik bundan sonrada inşallah bu tür etkinliklerimiz devam edeceğiz” dedi.

Yeşilkaya, “Bizler için gençlerimiz çok önemlidir. 'Pembe Aslında Siyahtır' tiyatro oyunda uyuşturucu illetinin ne kadar kötü bir illet olduğunu bir daha gördük. Tiyatro oyunumuzda uyuşturucu ile mücadelenin önemine dikkat çekildi. Bizler Palu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olarak her zaman bu tür organizasyonlarda hiçbir zaman geride durmadık. Her zaman en önde olamaya çalıştık. İnşallah bundan sonrada ilçe halkının faydasına olan çalışmalarda yine halkımızın yanında olacağız. Çünkü biz Kovancıları seviyoruz, ilçe halkımızı seviyoruz” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ