Advert

24 genç iş sahibi oldu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
24 genç iş sahibi oldu
24 genç iş sahibi oldu İzzet TUMAY
Bu içerik 273 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, lojistik sektörünün hızla ilerlediği günümüz Türkiye’sinde, iş hayatına daha profesyonel personellerin kazandırılması, faaliyetlerin daha kaliteli ve sistematik bir şekilde ilerletilmesi ve çağı yakalayabilen donanımlı gençlerin yetiştirilmesi amacıyla başlattığı ‘Elazığ Belediyesi Lojistik Eğitim Merkezi’ projesi kapsamında eğitimlerini tamamladı. Proje dahilinde eğitim alan 24 kursiyer sertifikalarını aldılar. Kültür Park’ta gerçekleştirilen sertifika programına Vali Yardımcısı Uhut Emre Koyuncu, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa, Elazığ Valiliği SODES Müdürü Ramazan Polat, Horoz Lojistik Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Yönetmeni Cahit Turan, Proje Koordinatörü Hülya Girgin ve kursiyerler katıldı.

Törende konuşan Proje Koordinatörü Hülya Girgin eğitimler kapsamında 24 kursiyerin ocak ayından haziran ayına kadar milli eğitim modüllerine uygun olarak, genel ve mesleki eğitimler aldığını ve eğitimlerin ardından staj faaliyetleriyle birlikte tecrübe edinerek projeyi başarı ile tamamladıklarını kaydetti. Horoz Lojistik Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Yönetmeni Cahit Turan ise, “Kursiyerler eğitim sürecine büyük bir istekle katılım gösterdiler. Kendilerine sağlanan imkânı çok doğru değerlendirdiler” dedi. Elazığ Valiliği SODES Müdürü Ramazan Polat da, “Projenin gerçekleşmesi için çaba sarf eden bütün kurumlara teşekkür ederek, “Kursiyerlerimizin yolu açık olsun” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Gürtürk, emek vererek almaya hak kazandıkları sertifikaların, iş hayatında kendilerine ve çalıştıkları kuruma önemli bir başarı getireceğini ifade etti. KOSGEB İl Müdürü Yaşa da verilen eğitimlerle gençlerin iş, ilimiz ve ülkemizin de kalifiyeli eleman kazandığını kaydetti.

 

YANILMAZ: İLK ADIMI BELEDİYE OLARAK BİZ ATTIK

 

Elazığ’da ve ülkenin birçok yerinde lojistik sektörüyle ilgili iş hayatına rahatlıkla atılabilecek donanıma sahip gençler yetiştirmeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkan Yanılmaz, ilde lojistik sektörüne yönelik ilk adımı belediye olarak kendilerinin attığını kaydetti. Eğitim imkânı sunulan kursiyerlerin yeni kurulan veya var olan firmalarda çalışarak yüksek performans göstereceklerine inandığını kaydeden Yanılmaz, “Bizler ne iş olsa yaparım diyen bir gençlik değil, eğitimini aldığı ve başarılı olduğu alanda ilerleyen gençlerin yetişmesini istiyoruz” dedi.

 

KOYUNCU: EKONOMİYE KATKI SUNACAĞINIZA İNANIYORUZ

 

Vali Yardımcısı Koyuncu, “Lojistikte aldığınız eğitimler ecdadımızın bizlere bıraktığı payeye bir anahtar vesiledir. Esnaflarımızın, ‘harekette bereket vardır’ diye güzel bir sözü vardır. Lojistikte özünde hareket işidir. Bu eğitimler sizlere inşallah yeni hayatınızda can suyu olur. Ekonomimize önemli katkılar sunacağınıza inanıyoruz” dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ