Advert

Elazığ 2. sırada

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ 2. sırada
Elazığ 2. sırada İzzet TUMAY
Bu içerik 490 kez okundu.

Tahakkukta 31, tahsilatta 29. sırada yer alan Elazığ, vergi dairesi başkanlığı bulunmayan 52 il arasında önemli bir başarı elde etti

Elazığ 2. sırada

İrfan ARSLAN / Elazığ Defterdarlığı, 2018 yılı ilk aylık vergi tahakkuk ve tahsilat sıralamasında ülke genelinde tahakkukta 31, tahsilatta ise 29. sırada yer aldı.

Elazığ Defterdarı Av. Osman Akdemir, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın, Türkiye'de, İstanbul'da 2 tane olmak üzere 30 vergi dairesi başkanlığı ve 52 defterdarlık olmak üzere 81 ilde vergi dairesi müdürlükleri bazında mükelleflere hizmet verdiğini söyledi.

Defterdar Akdemir yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Defterdarlığımıza bağlı Elazığ'da 2 vergi dairesi müdürlüğü ve 10 ilçede mal müdürlükleri bulunmaktadır. Bu birimlerimize bağlı gerçek ve tüzel olmak üzere 28 bin 162 faal mükellef bulunmaktadır.

Defterdarlığımız 1 Ocak 2018 ile 112 Ekim 2018 tarihleri arasında Türkiye geneli 81 il tahakkuk miktarına göre sıralama 31, tahsilat miktarına göre ise 29. sırada yer almaktadır. Vergi dairesi başkanlığı bulunmayan 52 il defterdarlığı arasında ise Elazığ tahakkuk ve tahsilat sıralamasında 2. sırada yer almaktadır.

Vergi ödeme sorumluluğunu yerine getiren Elazığ Defterdarlığı'na bağlı mükelleflerimize ve Defterdarlığımız gelir birimlerinde görev yapan çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEYVE ARTIKLARI, TEMİZLİK MALZEMESİ OLDU
MEYVE ARTIKLARI, TEMİZLİK MALZEMESİ OLDU
ELAZIĞSPOR'DAN GÜRSEL EROL'A TEŞEKKÜR
ELAZIĞSPOR'DAN GÜRSEL EROL'A TEŞEKKÜR