Advert

Alpay, Genel Havacılık Hangar Açılış Töreni'ne katıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Alpay, Genel Havacılık Hangar Açılış Töreni'ne katıldı
Alpay, Genel Havacılık Hangar Açılış Töreni'ne katıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 981 kez okundu.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY, Ankara Esenboğa Havalimanında Vizyon Havacılık tarafından düzenlenen Genel Havacılık Hangar Açılış Töreni'ne katıldı.

Törene Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Sivil Havacılık Genel Müdür Vekili Bahri Kesici, Genel Müdür Yardımcısı Haydar Yalçın ve diğer yetkililer de katıldı.

Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Genel Havacılık Hangarı açılış töreninde yaptığı konuşmada, savunma ve havacılık alanında hayal edilemeyen hedeflerin birer birer gerçekleştirildiğini ifade ederek, "Havacılık sektörüne böyle tesislerin kazandırılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz" dedi.

Havacılık alanında ülke olarak hem kamunun hem de özel sektörün daha yapacak çok şeyleri olduğunu söyleyen Alpay, günümüzde havacılık sektörünün bütünsel olarak kalkınmanın önemli bir parçası olduğunu ifade etti.

Bakan Yardımcısı konuşmasında, geçmişte havacılık sektöründe cesurca girişimlerde bulunan Vecihi Hürkuş, Nuri Demirağ gibi değerlerin kasıtlı olarak engellendiğini ifade ederek aslında Türkiye'nin önünün kesildiğini belirtti.

Sözlerine savunma sanayiinde gerçekleşen ilerlemeden bahsederek devam eden Alpay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde savunma ve havacılık sektöründe 2004 yılında  ortaya konan vizyonun milat olduğunu ifade etti.

Bakan Yardımcısı Alpay, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan ve diğer katılımcılar ile birlikte kurdela keserek hangarın açılışını gerçekleştirdikten sonra hava araçlarının sergilendiği fuarı gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU