Advert

Şerifoğulları görevi devretti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Şerifoğulları görevi devretti
Şerifoğulları görevi devretti İzzet TUMAY
Bu içerik 685 kez okundu.

3 dönem ASKF Başkanlığı yapan Şahin Şerifoğulları, başkanlık görevini Futbol İl Temsilcisi Mustafa Gür’e devretti.

Eren KAYA / Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda (ASKF) görev değişimi yaşandı. 3 dönem ASKF Başkanlığı yapan ve bu görevi başarılı bir şekilde sürdüren Şahin Şerifoğulları, başkanlık görevini Futbol İl Temsilcisi Mustafa Gür’e devretti.

Şahin Şerifoğulları, en büyük hayali olan Elazığ Amatör Evi projesini tamamladıktan sonra ASKF Başkanlığı görevini devir-teslim töreni ile resmen bıraktı. Şerifoğulları'nın görevi bırakması nedeniyle Amatör Spor Evi'nde tören düzenlendi. Törene Şahin Şerifoğulları, Mustafa Gür, ASKF üyeleri katıldı. Gür törende Şerifoğulları'na günün anısına bir plaket takdim etti.

Şahin Şerifoğulları'nın  yerine ASKF Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Gür’ün ise uzun süredir yürüttüğü Futbol İl Temsilciliği görevine Turgut Kılınç, ASKF Genel Sekreterlik görevine de İbrahim Yalınız getirildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
ÖĞRENCİLERİN ‘ERİK’ DALI OYUNU BEĞENİ TOPLADI
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ
BIÇAKLI SALDIRIDA ÖLDÜRÜLEN ANNENİN OĞLU DA ÖLDÜ