Advert

Dumandağ: Ekonomide milli seferberliği destekliyoruz

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Dumandağ: Ekonomide milli seferberliği destekliyoruz
Dumandağ: Ekonomide milli seferberliği destekliyoruz İzzet TUMAY
Bu içerik 331 kez okundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı ekonomi seferberliği sonrası, TOBB bünyesinde başlatılan ekonomide milli seferberlik hamlesinin Elazığ ayağını hayata geçirdiklerini belirterek, “Ülke olarak inşallah bu zor günleri de atlatacağız” dedi.

Geçtiğimiz hafta Maliye ve Hazine Bakanı Albayrak tarafından açıklanan ekonomide seferberlik çağrısı tüm Türkiye genelinde yankı bulmaya devam ediyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’da geçtiğimiz gümlerde bir açıklama yaparak, ekonomi için milli direniş çağrısı yapmış ve bu kapsamda Türkiye’deki tüm oda ve borsalara bu konuda çağrıda bulunmuştu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ da yaptığı yazılı açıklamada, “Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor ve ekonomik kalkınmayı kısa vadede mümkün hale getirecek en somut adımların atılmaya başladık. Esmeye başlayan bu olumlu hava, kesinlikle çok iyi değerlendirilmelidir. Bu süreçte vergi indirimleri ve işveren maliyetlerini azaltıcı tedbirlerin ne büyük bir anlam taşıdığını herkes görmektedir. Biz diyoruz ki; iş çevrelerine ve piyasalara ilaç gibi gelen bu adımlar, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri için çok daha kapsamlı bir hale getirilmeli, süreklilik taşımalıdır” ifadelerini kullandı.

Dumandağ, “İş dünyası adına bunları söyleyebiliriz, ancak genel anlamda ülke olarak zor bir süreçten geçtiğimizi hepimiz biliyoruz, bu sebeple tüm ticaret erbabı, tüm üyelerimizi ve tüm vatandaşlarımızı ekonomide milli seferberlik çağrımıza kulak vermeye davet ediyorum. Biz ülke olarak daha zor süreçlerden geçmesini bilmiş bir milletiz, umut ediyor ve inanıyorum ki, bu zor günleri de milli birlik ve dayanışma ruhu içerisinde atlatacağız. TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun dediği gibi, fert fert, bizler üzerimize düşeni yapar ve hassasiyetimizi ortaya koyarsak, bu zor günleri de atlatacağız. Tüm Elazığ kamuoyuna üyelerimize ve vatandaşlarımıza bu çağrımızı bir kez daha tekrarlıyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEYVE ARTIKLARI, TEMİZLİK MALZEMESİ OLDU
MEYVE ARTIKLARI, TEMİZLİK MALZEMESİ OLDU
ELAZIĞSPOR'DAN GÜRSEL EROL'A TEŞEKKÜR
ELAZIĞSPOR'DAN GÜRSEL EROL'A TEŞEKKÜR