Advert

Öğrenci ve ailelerine seminer verildi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Öğrenci ve ailelerine seminer verildi
Öğrenci ve ailelerine seminer verildi İzzet TUMAY
Bu içerik 269 kez okundu.

Elazığ’da "Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere" Projesi kapsamında öğrenci ve ailelerine seminer verildi.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulubü tarafından "Küçük Yüreklerden Bilinçli Annelere" Projesi başlatıldı. Medical Park Elazığ Hastanesi tarafından da desteklenen projenin ilk ayağında İsmet Paşa İlkokulu'nda bulunun kız çocukları ve ailelerine psikolog Çağla Gül tarafından kuşak çatışması konulu seminer verildi.

Projenin amacından bahseden Kulüp Başkanı İsmail Bayraktar, “Amacımız çocuklarımızın daha bilinçli şekilde topluma kazandırılmasıdır. Anneleriyle yaşadıkları sıkıntıları, daha aza indirgemektir. Bu tür sıkıntıları ortadan kaldırmayı istiyoruz. Bu projeyi Medical Park Elazığ Hastanesi ile birlikte veriyoruz. Biz daha önce kulüp olarak kızlara yönelik birçok proje yaptık. Bunun çok olumlu geri dönüşlerini aldık. Bu projede de inşallah olumlu bir geri dönüş alacağımızı düşünüyorum. Projenin devamı da gelecek. En güzel şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum” dedi.

Proje kapsamında öğrenciler ve aileleri ile bir araya geldiklerini dile getiren psikolog Çağla Gül, “Anneleri ve kız çocukların arasındaki iletişim problemlerine değindik. Onlara kuşak çatışması noktasında yardım sağlamak istedik. Bu konuda annelere de bilinç kazandırmayı hedefliyoruz. Bu projenin içerisinde bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Aynı zamanda geleceğin annelerine dokunabilmenin verdiği mutluluğu yaşıyorum. Projenin iyi yerlere gideceğinden hiç şüphem yok” diye bilgi verdi. (iha)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
GÜRGÖZE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet