Advert

Cumhuriyetimizin 95. yılı nedeniyle resepsiyon düzenlendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Cumhuriyetimizin 95. yılı nedeniyle resepsiyon düzenlendi
Cumhuriyetimizin 95. yılı nedeniyle resepsiyon düzenlendi İzzet TUMAY
Bu içerik 289 kez okundu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Elazığ’da gerçekleştirilen resepsiyonla devam etti. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen resepsiyona katılım yoğun oldu.

Elazığ’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla resepsiyon düzenlendi. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen resepsiyonda Vali Kaldırım ve protokol üyeleri davetlileri kapıda karşıladı. Düzenlenen resepsiyona Vali Çetin Oktay Kaldırım, 8. Kolordu Garnizon Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Güven, kurum müdürleri, STK temsilcileri, şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Vali Kaldırım, “95. yıl coşkuyla kutlanıyor bütün ülkemizde olduğu gibi. İlimizde programlar dün başladı, bugün bu resepsiyonla son programı yapıyoruz. Ben tüm milletimizin, hemşerilerimizin bayramını tebrik ediyorum. 95. yılını kutladığımız Cumhuriyet Bayramı'nı tebrik ediyorum. Nice yıllara diliyorum. Bugün sizin vesilenizle bütün vatandaşlarımıza nice yıllara diyorum. İnşallah birlik, beraberliğimiz daim olur. Daha güzel yarınlara ulaşırız. Hedeflerimiz var. 100. yılda daha iyi bir ülke, 2053, 2071 inşallah Cumhuriyet’in her sene üstüne koyarak daha da geliştiririz, güçlendiririz ve dünyada söz sahibi bir ülke oluruz inşallah” ifadelerini kullandı.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse ise, “Cumhuriyetimizin 95. yılı bütün milletimize kutlu olsun. Cumhuriyet bizim için Kurtuluş Savaşı varoluş mücadelesi olduğu gibi Cumhuriyetimizde Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı bir özellik. Dolayısıyla bu Cumhuriyet, milletimiz bu hassasiyeti devam ettirdiği müddetçe ilelebet yaşayacak ve biz ilelebet bu mutlu günleri her yıl yaşayacağız diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ