Advert

ELAZIĞ ARTIK DAHA YEŞİL

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ ARTIK DAHA YEŞİL
ELAZIĞ ARTIK DAHA YEŞİL İzzet TUMAY
Bu içerik 305 kez okundu.

Elazığ Belediyesi, şehrin batıya açılan penceresi Malatya Caddesi güzergâhında, mevsim koşullarına uygun bitki dikim çalışması gerçekleştirdi.

Güzergâh üzerindeki bütün bitki ve ağaçların bakımını yapan ekipler, mevsim koşullarına uygun yeni ağaç ve bitkileri toprakla buluşturdu. Bu kapsamda 32 bin metrekarelik alanda tesviye çalışmaları yapan ekipler, 4 bin 730 adet gül, 63 bin 810 adet mevsimlik çiçek, 14 bin 350 adet bitki dikimi yanında 165 adet ağacın da dikimini gerçekleştirerek caddeyi daha estetik bir görünüme büründürdü.

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, ekiplerin orta refüj, kavşak ve parklarda mevsimlik bitki ve ağaç dikim çalışmalarının belirli bir program dahilinde sürdürüleceği ifade edilerek, dört mevsim yeşil Elazığ’ın görümünün korunacağı belirtildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ