Advert

ELAZIĞ'IN EN ÖNEMLİ ARSALARINDAN BİRİ SATILIYOR

ELAZIĞ'IN EN ÖNEMLİ ARSALARINDAN BİRİ SATILIYOR
ELAZIĞ'IN EN ÖNEMLİ ARSALARINDAN BİRİ SATILIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 380 kez okundu.

İLBANK’a ait olan Elazığ’ın önemli arsalarından birisi satışa çıkartıldı. 14 bin 43 metrekarelik arsa bugün açık artırma usulüyle satılacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olan, İLBANK; İstanbul, Ankara, Trabzon, Gaziantep ve Elazığ’ın da aralarında olduğu 5 şehirde toplam 37 adet taşınması satışa çıkartıyor. Bu kapsamda; İLBANK’a ait olan Elazığ’ın en değerli arsalarından birisi satışa çıkartıldı.  

Elazığ Belediyesi Hizmet Binası'nın hemen arka tarafında yer alan ve çeşitli fuarların da yapıldığı 14 bin 43 metrekarelik arsa alıcısını bekliyor. Şehrin en önemli yerlerinden biri olan arsa ticaret+konut alanı olarak kullanılabiliyor. Açık artırma usulü ile satılacak olan arsaya talipli olmak isteyenlerin bugün saat 12.30’a kadar İLBANK Genel Müdürlüğü Kaynak Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na evraklarını teslim etmeleri gerekiyor. Elazığ’ın en önemli arsaların biri olan ve Fatih Ahmet Baba Bulvarı’nın tam ortasında yer alan arsanın ihalesi bugün saat 14’de İLBANK Genel Müdürlüğü binasında gerçekleştirilecek.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Öner: Gönül belediyeciliğine talibim
Kemal Öner: Gönül belediyeciliğine talibim
Metin Baki Ölçücü, Kovancılar için başvuru yaptı
Metin Baki Ölçücü, Kovancılar için başvuru yaptı