Advert

ÖĞRENCİLER İLE OMURİLİK FELÇLİLER BULUŞTU

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ÖĞRENCİLER İLE OMURİLİK FELÇLİLER BULUŞTU
ÖĞRENCİLER İLE OMURİLİK FELÇLİLER BULUŞTU İzzet TUMAY
Bu içerik 330 kez okundu.

"Çözüm sende! Kalbini engelleme, engelleri kaldır" sloganı ile Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Öğrencileri ve Omurilik Felçlileri Derneği üyeleri vatandaşlarla bir araya geldi.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri Reyhan Yıldız, Gözdenir Çelik, Neslihan Batı, Muhammed Özbay Yasin Ekren, Hasan Ali Çınar, bir sosyal sorumluluk projesi ile engelli vatandaşlarla bir araya geldi. "Çözüm sende! Kalbini engelleme, engelleri Kaldır" adlı sosyal sorumlulukla Elazığ Omurilik Felçlileri Derneği üyeleri ile bir araya gelen öğrenciler, onlarla birlikte gönüllerince eğlendiler.

Elazığ Gençlik Merkezi'ndeki buluşmada bir konuşma yapan FÜ İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi M. Fatih Çakar, “Bizler mavi kapakları toplamakla engelli insanlara karşı sadece vicdanlarımızı rahatlattık. Ama o engelliler, o mavi kapaklarla alınan engelli araçlarına binen engelliler ne yapar, nasıl yaşar, ihtiyaçlarını nasıl karşılar hiç düşünmedik. Öğrencilerim bu hassasiyet ile bugün Omurilik Felçliler Derneği üyeleri ile bir araya geldi. Bu nedenle öğrencilerimi kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Omurilik Felçliler Derneği Başkanı Ömer Çöteli ise, böylesi bir programla İletişim Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelmeleri ile öğrencilerin kendilerini unutmadıklarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde öğrencileri ile omurilik felçli engelliler oyun ve halaylarla gönüllerince eğlendiler. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3