Advert

PROJEYE DESTEK VEREN KURUMLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PROJEYE DESTEK VEREN KURUMLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ
PROJEYE DESTEK VEREN KURUMLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ İzzet TUMAY
Bu içerik 338 kez okundu.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen, Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü ve Fırat Üniversitesi'nin ortaklaşa yaptığı tarım, orman ve balıkçılık sektörlerinin “İklim Değişikliğinde Adaptasyonda Kapasite Oluşturulması” projesi kapsamında düzenlenen çalıştaya destek veren kurum ve kuruluşların temsilcilerine Fırat Üniversitesi Rektörlüğü'nde düzenlenen bir programla teşekkür plaketleri verildi.

Program öncesi konuşan İklim Değişikliğinde Adaptasyonda Kapasite Oluşturulması Proje Yürütücüsü Fırat Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kenan Peker, projenin Fırat Üniversitesi ile birlikte Elazığ’daki kurumların işbirliğinde başarılı bir şekilde tamamlandığını söyledi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Avrupa Birliği’nin desteklediği projeler sayesinde üniversite olarak bilimsel çalışmalarda bu projelerin bütçelerinden faydalandıklarını belirterek, geçtiğimiz aylarda yapılan İklim Değişikliğinde Adaptasyonda Kapasite Oluşturulması projesi kapsamında, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Elazığ Valiliği İl Özel İdaresi ve Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü ile birlikte ortak olarak bu projenin yürütüldüğünü söyledi.

Konuşmaların ardından Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Demirdağ ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci tarafından, çalıştaya desteklerinden dolayı, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Turan Karahan, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürü Özkan Özbay ve Orman ve Su İşleri Elazığ Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Akkaya’ya plaket takdim edildi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3