Advert

‘LİDERLİK VE İLETİŞİM’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
‘LİDERLİK VE İLETİŞİM’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ
‘LİDERLİK VE İLETİŞİM’ SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ İzzet TUMAY
Bu içerik 278 kez okundu.

Kişisel gelişim uzmanı Atakan Yıldız, "Liderlik ve İletişim" konulu söyleşisinde Elazığ Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi öğretmenleri ile bir araya geldi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim öğretime destek olmak ve liderlik, yöneticilik ve iletişim anlamında alanında uzman kişileri öğretmen ve okul yöneticileriyle buluşturduğu söyleşi günleri devam ediyor. Kişisel gelişim uzmanı Atakan Yıldız, Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen söyleşi günlerinde Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi öğretmenleri ile bir araya geldi. Yıldız, “Güldürmediğiniz, eğlendirmediğiniz, esprilerinizle bilgiyi karıştırmadığınız yerde eğitimci değilsiniz. Korkuttuğunuz, korku saldığınız, kuralları katı bir şekilde uyguladığınız bir yerde de yönetici değilsiniz. Neden biliyor musunuz? 2018’in dünyası artık yönetici istemiyor. Lider yönetici istiyor. Lider yönetici ne demek? Lider yönetici serçe kuşu öldüğü için 9 yaşındaki çocuğun cenazesine giden bir peygamberin tavrıdır. Ve çocukla konuşurken baş seviyesine inerek onu muhatap alan bir eğitimci tavrıdır. Yukarıdan bakan ve korku sinyalleriyle sistemi işletmeye çalışan bir algı artık yok. Adam bir Apple yaptı dünyayı sardı. Konuşuyorsun sanki mahalle arkadaşın gibi. Ne zaman şu eğitimci kimliğinden klasikleri kaldıracağız? Ne zaman gereksiz sınırları ne zaman kaldıracağız? Ön yargılar yöneticinin öğretmeni sıradan bir insan gibi gördüğü bakış açısını ne zaman kaldıracağız?” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi