Advert

“Unutmadık ve unutturmayacağız”

“Unutmadık ve unutturmayacağız”
“Unutmadık ve unutturmayacağız” İzzet TUMAY
Bu içerik 197 kez okundu.

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Elazığ İl Müdürlüğü gönüllüler kulübü öğrencileri ve yöneticileri, Şehit Polis Fethi Sekin’i kabristanı başında andılar.

Öğrenciler Şehidimizin önce kabristanını suladılar, Ardından Yasin–i Şerif okudular. Eğitim koordinatörü Nihat Karakaya, “Burada Fethi Sekin’i bir daha anmak ve onun kutsal hatırası önünde saygı ile eğilmek üzere buradayız. Kahramanları sadece şehadetlerinde değil doğum günlerinde de hatırlamak, hatta hiç unutmamak bizlerin boynunun borcudur. Böyle kahraman vatan evlatlarına borcumuzu ne yapsak ta ödeyemeyiz. Gördüğünüz üzere ülkemizin çeşitli yerlerinden gelip ilimizde okuyan kardeşlerimizle birlikteyiz. Adları ne olursa olsun, memleketleri ne olursa olsun bugün hepsi birer Fethi Sekin ve bugün hepsi birer Elazığlı. Geçen yıl yine bu tarihlerde buradaydık ve bundan sonra da aynı şekilde gelmeye devam edeceğiz. Şehidimizin ruhu şad olsun”dedi.

Gönüllüler Kulübü öğrencisi Arzu Kocaboyun ise, “ Bugün arkadaşlarımla beraber kabristan ziyaretine geldik. Fethi Sekin başta olmak üzere bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Onları unutmadık ve unutturmayacağız”diye kaydetti. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kemal Öner: Gönül belediyeciliğine talibim
Kemal Öner: Gönül belediyeciliğine talibim
Metin Baki Ölçücü, Kovancılar için başvuru yaptı
Metin Baki Ölçücü, Kovancılar için başvuru yaptı