Advert

FÜ Mühendislik Fakültesi akreditasyon eğitimleri başladı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FÜ Mühendislik Fakültesi akreditasyon eğitimleri başladı
FÜ Mühendislik Fakültesi akreditasyon eğitimleri başladı İzzet TUMAY
Bu içerik 345 kez okundu.

Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ISO9001: 2015 Kalite Sistemine Hazırlık Projesi” isimli projenin eğitim faaliyetleri, 31 Ekim Çarşamba günü başladı ve iki hafta boyunca devam edecek.

Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Eğitim faaliyetleri Mühendislik Fakültesi Mavi Salon ve İnşaat Mühendisliği Bölümü derslik ve laboratuarlarında devam ediyor. Proje kapsamında 30 kişilik akademik personelin katılımı planlanmasına rağmen, daha yoğun bir katılım oldu.

Proje Koordinatörü Doç. Dr. Kürşat Esat Alyamaç, Mühendislik Fakültesi öğretim üyelerinin, akreditasyon sisteminin gerekliliğini farkında olduğunu ve projeye gönüllü yoğun bir katılımın olduğunu açıkladı.

Bu projenin Mühendislik Fakültesinin gelecek hedefleri için önemli bir basamağı oluşturduğunu ifade eden Doç. Dr. Alyamaç, “Fakültemizin amacı, laboratuvarlarını yakın gelecekte akredite ederek, Üniversite-Sanayi işbirliği konusunda kalıcı adımlar atmak ve ülkemizin gelişim hedefleri doğrultusunda doğru noktada konumlanmaktır. Bu amaç içerisinde katkılarını esirgemeyen ve büyük bir özveri ile yanımızda yer alan Fırat Kalkınma Ajansı'na teşekkür ederiz” dedi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3