Advert

Fırat Üniversitesi ile TJK işbirliği protokolü imzaladı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Fırat Üniversitesi ile TJK işbirliği protokolü imzaladı
Fırat Üniversitesi ile TJK işbirliği protokolü imzaladı İzzet TUMAY
Bu içerik 323 kez okundu.

Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı ile Türkiye Jokey Kulübü Genel Müdürlüğü arasında “Veteriner Fakültesi Öğretim Üyelerinin At Hastalıkları Konusunda TJK’ya Bilimsel Destek Vermeleri ve Veteriner Fakültesi Öğrencilerinin Eğitimine Katkı Sağlanması” konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ile Elazığ Yurtbaşı Hipodrom Müdürü Erdoğan Temiz arasında Rektörlük makamında imzalanan protokol, Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğrenci ve öğretim üyelerinin TJK’nın Elazığ’da bulunan at hastanesinde klinik uygulama yapmaları, öğretim üyelerinin ise TJK’da görülen vakaların tedavileri ve at hastalıkları konularında TJK’ya bilimsel destek vermelerini içeriyor.

Rektör Prof. Dr. Demirdağ, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, protokolün amacının Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğrencilerine at hekimliğini özendirmenin yanında öğretim üyelerinin ve öğrencilerin TJK’ya ait at hastanesinde klinik uygulamalar yapmasını sağlamak olduğunu söyledi.

TJK adına protokolü imzalayan Elazığ Yurtbaşı Hipodromu Müdürü Temiz ise, protokol kapsamında TJK At Hastanesi'ni; Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi öğrenci ve öğretim üyelerine eğitim ve öğretim hastanesi olarak kullandırmayı amaçladıklarını belirterek, protokolün oluşmasında emeği geçen TJK Yönetim Kurulu'na, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ile Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadık Yılmaz’a teşekkür etti.

Rektörlük makamında düzenlenen imza töreninde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ile Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadık Yılmaz da hazır bulundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi