Advert

Milletvekili Erol, vatandaşlarla iç içe

Milletvekili Erol, vatandaşlarla iç içe
Milletvekili Erol, vatandaşlarla iç içe İzzet TUMAY
Bu içerik 283 kez okundu.

Seçildiği günden beri vatandaşlarla iç içe olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,  bu kez de ansızın ev ziyareti gerçekleştirdi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı vatandaşlarla hemhal olmaya devam ediyor. Halk otobüsünde yolculuk yapan, esnafları ziyaret eden, sokakta vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Erol, bu kez de bir vatandaşın kapısını çaldı. Kapıyı açan aile, şaşkınlıklarını gizlemezken Erol’u hemen içeri davet etti. Aile bireyleriyle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Erol, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sık sık vatandaşla bir araya gelmeye özen gösterdiğini ifade eden Milletvekili Erol, “Biz eğer milletvekili isek, milletin yanında olacağız. Çünkü biz milletin vekiliyiz ve onların sayesinde bu makamdayız. Ben de bunun bilincinde olarak her zaman vatandaşlarımın yanında olmaya çalışacağım. Seçildikten sonra Ankara’da oturmak bana göre değil. Zaten hiç olmadı da. Ben her zaman ‘halkın vekili’ olacağımı söylemiştim. Bunun için elimden geleni yapıyorum. Bugün de ansızın bir ailemizin kapısını çaldık. Gerçekten de sıcak bir ortamda bizi karşıladılar. Ben kendilerine bu misafirperverliğinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da zamanımızın el verdiği müddetçe bu tür ev ziyaretlerimizi gerçekleştirip vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir kendisinden dinleyeceğiz” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X