Advert

Döngeloğlu konferans verdi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Döngeloğlu konferans verdi
Döngeloğlu konferans verdi İzzet TUMAY
Bu içerik 324 kez okundu.

İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu, TÜGVA İlçe Temsilciliği'nin davetlisi olarak Karakoçan halkıyla buluştu. Yoğun ilgi gören konferansta bozulan aile yapısına dikkat çekildi.
Türkiye Gençlik Vakfı Karakoçan Temsilciliği tarafından “Asrı Saadetten Günümüze Tablolar” konulu konferans düzenlendi. İlahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansa, kamu kurum ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

TÜGVA Karakoçan İlçe Temsilcilisi Mehmet Şükrü Arslan, “Kıymetli ilçemizin asil ve kıymetli neferleri güzel ve anlamlı bir programı daha sizlerin huzurunda icra etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bu güzel akşamda soğuk demeden, kış demeden, ilerlemiş bir saat demeden ilçemizin en ücra köşesinden salonumuza kadar teşrif ettiğinizden dolayı Türkiye Gençlik Vakfı Yönetim Kurulu adına hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Arslan’ın konuşmasının ardında kürsüye gelen Ömer Döngeloğlu, “Peygamber Efendimiz S.A.V.’in ‘şu iki dudağınızın arasından çıkacak şeylere ve şu iki bacağınızın arasını kirletmeyeceğinize dair bana söz verin, ben de sizin cennetinize söz vereyim’ buyurmuştur. ‘Bana iki şeyin sözünü verin ben de sizin cennetinize kefil olayım’ demiştir. İşte o iki şeyden birisi iki dudağın arasından çıkacak şeyler” şeklinde konuştu.

'Boşanma oranı yüzde 25’leri bulmuş'

Döngeloğlu, “Tarihinde Hz. Hatice gibi bir kadın olan Müslüman bir toplum, şu hale mi gelirdi? Türkiye’de boşanma oranı yüzde 25’leri bulmuş. Beğenmediğiniz, 40-50 yıl önceki cahil neneler, dedeler, 1970’lerin başında Türkiye’de boşanma oranı 1.49. 40 sene sonra ne oldu ki? Siz insanları ne kadar okuttunuz, ne kadar hukuk dersi verdiniz, ne kadar donanımlı hale getirdiniz ki bir evde beş yıl yaşayamayacak kadar birbirinden hak arayan, nikahı bir emanet olarak değil mal kapma yarışına çeviren vahşi bir Ebu Cehil düzenine kadını ve erkeği nasıl düşürdünüz?” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ