Advert

4513 hane ziyareti gerçekleştirildi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
4513 hane ziyareti gerçekleştirildi
4513 hane ziyareti gerçekleştirildi İzzet TUMAY
Bu içerik 342 kez okundu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından vatandaşların sorunlarının yerine görülüp gerekli önlemlerin alınması adına hane ziyaretleri devam ediyor

4513 hane ziyareti gerçekleştirildi

İrfan ARSLAN / Elazığ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından, Elazığ merkez mahallelerinde sosyal ekonomik destek kapsamında müracaat eden aileleri evlerinde ziyaret edip müracaatçıların ikametlerinde ihtiyaçları tespit edilmeye devam ediliyor.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Elazığ merkez mahallelerinde hane ziyaretleri gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Aile ve Toplum Hizmetlerinden Sorumlu İl Müdürlüğü Elazığ Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü yetkilileri ve meslek elemanları, merkez mahallelerde sosyal ekonomik destek kapsamında müracaat eden aileleri evlerinde ziyaret edip müracaatçıların ikametlerinde ihtiyaçları birebir tespit ediyor. Yapılan hane ziyaretlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un selamları iletilip, gerekli çalışmalar başlatılıyor.

Yapılan ziyaretlerin önemine değinen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Suat Kenç, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımız bünyesinde sunulan Sosyal Ekonomik Destek Modeli kapsamında müracaat eden ailelerin ihtiyaçlarının yerinde tespiti amacıyla haftalık olarak ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan 100 Günlük Eylem Planı kapsamında ilimizde çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Bugüne kadar 4 bin 513 hane ziyareti gerçekleştirildi. Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamında 2018 yılı içerisinde 24 meslek elemanımızla 4 bin 513 hane ziyareti gerçekleştirdik. Yapılan bu ziyaretler ile vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit edip, gerekli tedbirleri almaktayız” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3