Advert

Yusuf Kartakgül: Aday adayı değilim

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yusuf Kartakgül:  Aday adayı değilim
Yusuf Kartakgül:  Aday adayı değilim İzzet TUMAY
Bu içerik 648 kez okundu.

Adı, Yazıkonak'ta aday adayları arasında geçen Yusuf Kartakgül:

Aday adayı değilim

İrfan ARSLAN / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler öncesi adı Yazıkonak için belediye başkan aday adayları arasında anılan Yusuf Kartakgül, aday adaylığı gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

HaberKent gazetesi olarak, "Seçimin Nabzı" çalışmaları kapsamında Yazıkonak beldesinde yaptığımız görüşmeler sırasında belde halkı, aday adayları arasında Fırat Ünlü, Fuat Demirbağ, Sabahattin Adam, Aydın Ayaz, Abdulkadir Çiftçioğlu, Nurettin Aydın, Fikret Sertkaya, Hacı Bayram Aydın, Hatip Çadırcı, Zülfü Kartakgül, Mehmet Can Çelik ve Yusuf Kartakgül'ün isimlerini dile getirmişti. Bu isimler arasında yer alan Yusuf Kartakgül, aday adaylığı gibi bir düşüncesinin olmadığını bildirdi. Gazetemize açıklamalarda bulunan Kartakgül, "Gazeteniz HaberKent'in Yazıkonak beldesinde vatandaşlarla yaptığı görüşmeler sırasında benim adım da aday adayları arasında gösterilmiş. HaberKent gazetesinin yaptığı çalışmalarda bazı vatandaşların ismimi art niyetli bir şekilde ortaya attığını düşünüyorum. Ancak benim belediye başkan aday adaylığı gibi bir düşüncem yoktur. Kartakgül ailesi bir ve beraberdir. Aile olarak, Zülfü Kartakgül'ü destekleyeceğiz" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
Potanın Perileri'nden farklı galibiyet
3 puan Cenk'in golü ile geldi
3 puan Cenk'in golü ile geldi