Advert

Açık: Bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimcilik çok önemli

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Açık:  Bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimcilik çok önemli
Açık:  Bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimcilik çok önemli İzzet TUMAY
Bu içerik 268 kez okundu.

ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık:

Bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimcilik çok önemli

İzzet TUMAY / Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD) Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Diyarbakır'da DİKAD tarafından düzenlenen Ekonomi ve Kadın Zirvesi kapmasında gerçekleştirilen Bölgesel Kalkınma Politikaları Oturumu’na katıldı.

Bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimciliğinin önemini konuşulduğu zirve ile ilgili değerlendirmede bulunan Prof. Dr. Açık, “Diyarbakır'da DİKAD tarafından düzenlenen Ekonomi ve Kadın Zirvesi kapsamında gerçekleştirilen Bölgesel Kalkınma Politikaları Oturumu’nda, Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Hakan Güldağ moderatörlüğünde, Aksoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal Aksoy ve Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Kaya ile bölgesel kalkınma için kadın istihdamı ve girişimciliğinin önemini konuştuk. Bölgemizde bu önemli etkinliği düzenleyen DİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Sevgili Reyhan Aktar’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ