Advert

Türkiye’nin ilk ‘bebek dostu’ belediyesi Elazığ Belediyesi!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Türkiye’nin ilk ‘bebek dostu’ belediyesi Elazığ Belediyesi!
Türkiye’nin ilk ‘bebek dostu’ belediyesi Elazığ Belediyesi! İzzet TUMAY
Bu içerik 455 kez okundu.

İzzet TUMAY / Ezgi ÇAKMAK / Sosyal projeleriyle Türkiye'de adından söz ettiren Elazığ Belediyesi, bir ilke daha imza atarak, belediye bünyesinde oluşturulan "Bebek Bakım ve Emzirme Odası" dolayısıyla Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Bebek Dostu Belediye’ belgesi ile ödüllendirildi. Elazığ Belediyesi böylece, Türkiye’de bir ilke imza atarak ilk Bebek Dostu Belediye olma başarısına imza atmış oldu.

Kadınlara, gençlere ve çocuklara yönelik pozitif ayrımcılık sağlayan, pek çok projeyi hayata geçiren Elazığ Belediyesi, anne ve bebek sağlığına destek olmak amacıyla 'Bebek Dostu Belediye Projesi' tanıtım toplantısını Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi olarak sosyal projelerle toplumun her kesimine ulaşmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Birlikte hareket düsturuyla hareket etmenin en güzel sonuçlarını alıyoruz. 2014 yılında 'Anne Üniversitesi’ni kurduk. Annelerimize her türlü eğitimi veriyoruz. Biz bebeğimiz olduğu an kulağına ezan okuruz, bebeğimizin milli değerlerine bağlı büyümesini arzu ederiz. Bebeklerimizin bakımı önemli” dedi.

Yanılmaz, “Elazığ Belediyesi daha önce gerçekleştirdiği birçok proje ile Türkiye’de adından söz ettirdi. Şimdi ise bu projelere bir yenisini ekledik. Bugün yoğun bir katılımla 'Bebek Dostu Belediye Projesi' tanıtım toplantısını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diyerek, Bebek Dostu Belediye projesi ile ilgili ayrıntılı bilgiler sundu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3