Advert

Öğrenciler Harput'ta çöp topladı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Öğrenciler Harput'ta çöp topladı
Öğrenciler Harput'ta çöp topladı İzzet TUMAY
Bu içerik 426 kez okundu.

Fırat Üniversitesi ve İstiklal Ortaokul öğrencileri farkındalık oluşturmak için Harput’ta Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen temizlik çalışmalarına katıldı.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencileri ile İstiklal Ortaokulu öğrencileri tarihi Harput Mahallesi'nde buluşarak farkındalık oluşturmak için çöp toplama etkinliği gerçekleştirdi.

Çevreyi sorumsuzca kirleten ve bu konuda yeterli duyarlılığı göstermeyerek iyi bir örneklik ortaya koyamayan büyüklere "biz size örnek olalım" sloganıyla seslenen öğrenciler maskelerini takıp eldivenlerini giyerek sosyal sorumluluk projesiyle çöpleri topladı.

Öğrencilerin, Harput’un genelinde temizlik kampanyası başlatması ile topluma bir mesaj verildiğini belirten Harput Muhtarı Zülküf Demirpolat, sigara izmariti, pet şişeler ve diğer çöpleri yere atmayarak duyarlı olmalarını rica ettiklerini söyledi.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım öğrencileri ile İstiklal Ortaokulu öğrencileri ile beraber sosyal sorumluluk projesi için bir araya geldiklerini aktaran üniversite öğrencilerinden Dilan Yazıcı, “Projemizin amacı çevre bilinci oluşturmak. Çünkü genelde herkes çevreyi kirletiyor. Aslında yetişkinlerin bize örnek olması gerekirken çocuklar bize örnek oluyor “dedi.

Öğrencilerden Kübra Güler ise, farkındalık oluşturdukları temizlik kampanyasında kendilerine ortak olan ortaokul öğrencilerine teşekkür etti.

Öğrencilerin bu etkinliğinin takdire şayan olduğunu ifade eden Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Tevfik Sadak, öğrencilerle bir araya geldi ve öğrencilerin bu hassasiyetinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Öğrencilere Elâzığ Belediyesi tarafından çeşitli ikramlar sunulurken benzer programların devam edeceği belirtildi. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3