Advert

Kurtulmuş: Elazığ bizim için önemli

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Kurtulmuş: Elazığ bizim için önemli
Kurtulmuş: Elazığ bizim için önemli İzzet TUMAY
Bu içerik 415 kez okundu.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Elazığ’la ilgili açıklamalarda bulundu. Elazığ’ı çok sevdiğini ve kendileri için önemli olduğunu belirten Kurtulmuş, AK Parti hükümeti döneminde Elazığ’a önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek Elazığlı vatandaşların herşeyin en iyisini hak ettiklerini söyledi. Kurtulmuş, Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık aracılığıyla tüm Elazığlılara selam gönderdi. Kurtulmuş’un gündeminde yaklaşan yerel seçimler de vardı. Kurtulmuş, Anadolu Yayıncılar Derneği yönetimiyle yaklaşan yerel seçimleri de konuştu.

Yerel seçimlerin çok önemli olduğuna dikkat çeken Kurtulmuş, “Recep Tayyip Erdoğan'ın karizmasına sığınan veya partinin sırtına basarak aday olanlarla seçime girmeyeceğiz. Partiye bir şeyler katacak adaylarla gireceğiz. Mütevazı olacak. Adaletli, hakkaniyetli olacak. Toplumun en alt kesimine ve en üst kesimine aynı davranacak. Millete sadakatli olması çok önemli. Her ilin anayasası diyebileceğimiz hazırlıkları yapıyoruz. Bir takım yüksek binalar, beton yığınları, daracık sokaklar, daracık şehirler olmaktan kurtarmalıyız” ifadelerini kullandı.

Seçim stratejisi hakkında da değerlendirmelerde bulunan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışlara ve organizasyonlara katılacağını belirten Kurtulmuş, “AK Parti demek Recep Tayyip Erdoğan demektir. Cumhurbaşkanımız, çeşitli açılışlarla, organizasyonlarla halkımıza gidecek. Bu kampanyanın en önemli avantajı Erdoğan'dır. Hiç kuşkusuz ki, bizde oturmak yok. Hepimiz enerjimizi çoğaltarak koşturacağız” dedi.

Genel seçimlerde ittifakın daha kolay olduğunu ancak yerel seçimlerde ittifak olmanın imkanı olmadığını söyleyen Kurtulmuş, “Keşke bunun da yasal altyapısı olsaydı. Buradaki zorluk bu. Bir tek partinin kimliği altında seçime girilecek. Ya da bir yerde o, bir yerde bu seçime girecek. Pratikte sürdürülmesi çok zor olacaktı. Biz partilerin siyasi kimliklerini ya da adayların şahsiyetlerini aşağılayan bir üslup içinde olmayız. Taban tabana zıt da olsan, bir insanla yarışırken üsluplu olmak lazım. Seçim strateji heyetimiz çalışıyor. Bir yandan aday, bir yandan seçim stratejisi ile uğraşıyoruz. Her bölgede, her ilçede farklı strateji olabilir. Hizmetin ötesine gönül belediyeciliği önemlidir. Millete hizmet edecek, sadakatli adaylar ile seçim yürüteceğiz. Seçim kampanyasının nezaketini korumak zorundayız” dedi.

Kurtulmuş daha sonra Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, dernek yönetim kurulu üyeleri Kanal Fırat Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Nurettin Bay, Hasan Yavuz Bakır, Ahmet Yılmaz ve Çetin Altan’la birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
CHP'NİN İLK BAŞKAN ADAYI ÇAKA!
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3
İCRADAN SATILIK 2017 MODEL AUDİ A3