Advert

GÜRTÜRK: MEB’İN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALDIK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRTÜRK: MEB’İN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALDIK
GÜRTÜRK: MEB’İN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNÜ ALDIK İzzet TUMAY
Bu içerik 231 kez okundu.

Bu yıl altıncısı düzenlenen 'Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri'nde Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'Kurumsal Bölge Ödülü' almaya hak kazandı.

Müdürlük tarafından hazırlanan “Teknolojik Eğitim Sistemi” (TES) isimli proje Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü. Türkiye genelinde 16 ilin ödül alabildiği Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri yarışması kapsamında ödül alan kurumsal ve bireysel ekipler Ankara’da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımı ile ödüllerini aldılar.

Ankara’da dün başlayan Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde, 6. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bakanlık Ödül Töreni'ne İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte Şube Müdürü Fatih Kömürlü ile proje ekip üyeleri Murat Yıldız, Ali Ateş, Kutsal Yılmaz ve Ceyda Akıllı katıldı.

Ödül alan çalışmaların tanıtımının yapıldığı video gösteriminin ardından Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk başarılı ekiplere ödüllerini verdi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, ödül töreniyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Elazığ olarak eğitim çıtamızı daha yukarılara çıkarmak, Elazığ’ı eğitim alanında hak ettiği yere getirmek amacıyla çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Bu yıl AR-GE birimimiz 50 civarında yeni proje geliştirerek bu projeleri okullarımızda uygulamaya başladı. Öğrenci başarısını arttırmaya yönelik projelerin yanında öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif başarılarını arttırmaya yönelik de çalışmalara ağırlık veriyoruz. Elazığ tarihi, sosyal ve kültürel yapısı, sanata ve eğitime değer veren yapısıyla ülkemizde bir değer önemli bir markadır. Bu markayı eğitim alanında kıymetlendirmek, tanınır hale getirmek de bizim görevimizdir. Bugün Bakanlığımız tarafından Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nü tevdi edilen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü bunun önemli bir göstergesidir. Bu ödül Bakanlığımızın en prestijli ödüllerinden biridir. 2016-2017 eğitim öğretim yılında bir projemiz yine bu ödüle layık görülmüştü. Projemize emek veren katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
MİLLİ HOCADAN, MİLLİ PROJE
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ
TRAFİKTE İMAJ DEĞİŞİKLİĞİ