Advert

'Kimseye söz vermedim'

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
'Kimseye söz vermedim'
'Kimseye söz vermedim' İzzet TUMAY
Bu içerik 506 kez okundu.

Belediye Başkanı Yanılmaz, yönetime talip olan kimseye söz vermediğini belirterek, "Ben bir sözü verdim mi ölümüne yerine getiririm. Yapım budur" ifadelerini kullandı.

Eren KAYA / Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yönetime talip olan hiç kimseye söz vermediğini belirterek, "Adaylar gelip görüşmek istiyorlar. Onlara söylediğim şudur; ‘Eğer Elazığspor’un önündeki mali tıkanıklığı giderebilecekseniz bu işe soyunun.’ Biz de size gücümüzün yettiğince destek oluruz" diye konuştu.

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, görev yaptığı süreçte yapılan faaliyetleri basın toplantısıyla kamuoyuna açıklarken, Elazığspor ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

Yanılmaz, Elazığspor’un şehrin önemli bir marka değeri olduğunu kaydederek, “Biz Elazığ Belediyesi olarak 2015, 2016, 2017 yıllarında Elazığspor’a gücümüzün yettiğinin fazlasını ortaya koyarak, her türlü riski alarak yardımcı olduk. Bugün de destek oluyoruz. Elazığspor denince sadece Elazığ Belediyesi’nin akla gelmesi yanlış” dedi.

Yönetime talip olan hiç kimseye söz vermediğini de ifade eden Yanılmaz, şunları söyledi: “Ondan sonra çıkıp toplantı yapıyorlar. Belediye başkanı bize bu kadar söz verdi, sözünü yerine getirmedi. Ben bir sözü verdim mi ölümüne yerine getiririm. Yapım budur. Gelip görüşmek istiyorlar, görüşmeyeyim mi arkadaşlar. Onlara söylediğim şudur; ‘Eğer Elazığspor’un önündeki mali tıkanıklığı giderebilecekseniz bu işe soyunun.’ Biz de size gücümüzün yettiğince destek oluruz. Sizinle istediğiniz yere gelirim, istediğiniz kişiyle görüşürüm dedim. Elazığspor’un her attığı adım Mücahit Yanılmaz’dan bekleniyorsa bu yanlış. Elazığspor’u bu toplum kabullenmeli.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
TÜRK KIZILAYI ELAZIĞ ŞUBESİ ‘YANGIN’ YERİNDE!
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ
PERSONEL ALIMININ FATURASI 2 MÜDÜRE KESİLDİ