Advert

İsa Yaşar, Karakoçan’da aday adayı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İsa Yaşar, Karakoçan’da aday adayı
İsa Yaşar, Karakoçan’da aday adayı İzzet TUMAY
Bu içerik 639 kez okundu.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı için AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı

İsa Yaşar, Karakoçan’da aday adayı

İrfan ARSLAN / 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanlığı için aday adaylığı resmi başvuru süresi başladı. AK Parti'den Karakoçan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıklayan iş insanı İsa Yaşar partisine resmi başvurusunu yaptı.

Daha iyi bir Karakoçan için göreve talip olduğunu belirten iş insanı İsa Yaşar, "Bugüne kadar ilçeme farklı alanlarda yatırım yaparak hizmet etmenin çabası içinde oldum. Karakoçan’ın sorunlarını ve bunların çözümü noktasında yaptığım hazırlıklar, bilgi birikimim ve belediyecilik alanında yaptığım çalışmalarla bu alanda da ilçeme hizmet etmeyi planladım.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti'den belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurumu da yaptım. Önümüzdeki süreci hep birlikte yaşayacağız. Benim ve ilçem için hayırlısı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
VEKİL EROL'DAN MANİDAR DAVET!
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU
İŞSİZLİĞİN ACI TABLOSU: 48 KADROYA 3 BİN BAŞVURU